Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Raffaello Angello [ yoyo / ID : 5092 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mateas Justin
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev la un liceu destul de bun din Bucuresti.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Dupa citirea acestuia de nenumarate ori , consider ca il cunosc in proportie de 99% deoarece perfectul nu poate fi atins asa usor.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie din simplul fapt ca imi place sa ajut lumea fara sa primesc neaparat ceva inapoi , fiind astfel "dependent" sa zicem de acel multumesc pe care il primesc in urma oferirii unui oarecare ajutor . Deja incerc sa ajut in viata reala toti oamenii din jurul care au nevoie , in viitor sperand sa o fac si in spitale , visul meu fiind acela de a deveni medic . Cum se spune , pentru a deveni de succes , trebuie sa incepi de jos , considerand ca aceasta functie m-ar modela in comunicarea cu oamenii , stimulandu-mi si latura de a ajuta cat mai mult posibil.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tanar adolescent , mutat de cativa ani din Italia in Bucuresti , integrandu-ma cu greu aici , avand mici probleme de comunicare din cauza limbei , insa , dupa ce am reusit sa deprind cu incetul limba romana , am redevenit acea persoana glumeata , vesela si dornica de vorba ca intotdeauna.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Raffaello Angello
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): yoyo
  • Ore jucate pe server: La momentul aplicatiei am aproximativ 150 de ore jucate.
  • De cat timp jucati pe server: Primul contact pe care l-am avut cu voi , Carlito si Hara , a fost in anul 2018 daca nu ma insel , cand exista si o colaborare cu EpicShorty ( sper sa nu gresesc ) , jucandu-ma de aceasta data constant din 29 martie 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pana la terminarea anului scolar , adica inca 2 saptamani , voi putea acorda server-ului pe zi in jur de 3-4 ore , in vacanta aceasta perioada crescand pana 6 sau 8 ore , depinzand de timpul liber pe care il am in ziua respectiva.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nicio sanctiune pe server .
  • ID-ul din joc: 5092
  • Averea detinuta in joc: Detin in jur de 40.000$ in banca , urmatoarele masini -> Mercedes GT63C exportat , cele 2 masini de la pachetul BRONZE , Dacia 1310 Sport , un motor BMW in valoare de 21k , un camion de 150k si atestatul pentru marfuri periculoase si licenta de petrolist.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din punctul meu de vedere , jucatorii cu care am intrat in contact mi-au apreciat roleplay-ul , deci , nu consider ca am o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut nicio altercatie cu un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie , mi-as indrepta marea parte din timp petrecuta pe server rezolvarii probemelor ce tin de aceasta functie , incercand de asemenea in timpul in care fac roleplay sa il fac sa devina cat mai calitativ pentru a da un exemplu pozitiv celorlalti jucatori.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din perspectiva mea , un HELPER se ocupa cu ajutarea playerilor deoarece in primul rand la asta se refera aceasta functie , la "a ajuta" , dar si rezolvarea probemelor acestora atat in chat-ul in game , la tichete sau chiar si pe chat-ul de pe discord. De asemenea , a fi HELPER nu inseamna neaparat sa vii la cineva si sa il  sanctionezi atunci cand este cazul , a ocupa functia aceasta inseamna a il indruma pe acel individ sa nu mai repete greseala , incercand sa afli de ce a actionat si ce sugestii ii poti oferi pentru a nu mai ajunge in aceeasi situatie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share