Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Aguerro Segun [reif/ ID: 156]


Recommended Posts

  • Numele real:Alexandru
  • Varsta reala:16(luna viitoare 17)
  • Orasul unde traiti:Targoviste
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana veche pe server si activa si am unel
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt elev in clasa a X-a am varsta de 16 si sunt un baiat prietenos , vorbaret , sunt o persoana linista de fel si calculata in momentele potrivite.Nu imi place sa imi caut scandal/certuri cu lumea. In timpul liber imi place sa stau pe calculator sau pe afara cu prietenii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Aguerro Segun
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):reif
  • Ore jucate pe server:1077
  • De cat timp jucati pe server:Ma joc de 1 an pe server.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde si de zile , in timpul liceului 4-5 , in weekend/vacanta 6-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Da.1 warn uri 2 ban provizorii
  • ID-ul din joc:156
  • Averea detinuta in joc:400k .+ masini etc
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Mi-as ocupa din timpul meu liber pe care il am pe server sa rezolv ticketele , problemele/nelamuririle playerilor de pe server.Promit ca o sa imi dau interesul pentru a ajuta toti playerii in momentul in care au o nelumarire/problema.Interesul meu ca STAFF este sa ajut o persoana sa ii explic ce a gresit decat sa ii dau o sanctiune (ban,warn,ajail.)
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper in principal se ocupa cu ajutarea playerilor se le explice ce au gresit astfel sa remedieze problema.Helperul nu are nici un interes de a sanctiona un player deoarece toti suntem oameni si toti gresim.Helperul trebuie sa asigure ca acel player care a facut o greseala nu o sa mai faca inca odata.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

 

  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana veche pe server si activa si pot sa ajut comunitatea cu ce pot. Si doresc cat mai mult sa ma implic in dezvoltarea server-ului.
  •  
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share