Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Teller Jackson [ Lungu / ID 995]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Bodnar Ioan Adrian, insa prietenii imi spun Adi.
  • Varsta reala: Am varsta de 16 ani si 10 luni.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in comuna Sapanta.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev la liceu la un profil de mate-info, insa in timpul liber filmez / fac poze la diferite evenimente.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In primul rand, consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana destul de activa pe server si careia ii place foarte mult sa petreaca timpul aici. In al doilea rand, sunt online si in intervale mai ciudate, precum ar fii dimineata de la 4-5 sau noaptea de la 1-2 cand nu prea sunt membrii staff online, si consider ca acesta este un plus. Pe de alta parte, sunt o persoana foarte serioasa si devotata care ia in serios tot ceea ce face.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Bodnar Adrian, am varsta de 16 ani si 10 luni si locuiesc in comuna Sapanta din judetul Maramures. Sunt o persoana cu capul pe umeri si cu cei 7 ani de acasa. De asemenea, sunt o persoana foarte serioasa si perseverenta, care acorda foarte mult timp lucrurilor care il pasioneaza.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Teller Jackson
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Lungu
  • Ore jucate pe server: Am aproape 280 de ore jucate. (mai exact 277)
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server de aproximativ 6 luni (constant), insa am intrat si acum 1 an si ceva pe server.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord in jur de 5-6 ore pe zi server-ului.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am fost banat o data pentru Condus Non-RP timp de 3 zile, insa eu nu stiam ca acel lucru nu este permis aici pe comunitate.
  • ID-ul din joc: 995.
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 1.200.000$, incluzand masinile, tunning-ul de pe ele si banii pe care ii am in banca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot sa zic ca voi face ceva diferit de ceilalti membrii staff, insa imi voi dedica cateva ore din zi acestui server strict pentru a ajuta playerii si comunitatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Functia de helper se ocupa atat cu ajutarea playerilor ce intampina probleme cat si cu sanctionarea acelor jucatori care incalca regulamentul server-ului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share