Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Boita Andrei [ Boita / ID: 975 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Boita Andrei.
  • Varsta reala: 17.
  • Orasul unde traiti: Zalau.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa a X-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie pentru ca mi-ar face placere sa : ajut jucatorii din aceasta comunitate , sa explic unui jucator care greseste ceva sau care are nevoie de ajutor , sunt rabdator si calm in orice situatie iar nu in ultimul rand , prin treaba de staff sa ajut aceasta comunitate sa ajunga cat mai sus si jucatorii sa aiba o experienta cat mai buna la roleplay. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Andrei , am 17 ani , din Judetul Salaj , elev la liceu in clasa a X- a , sunt o persoana calma , deschisa cu simtul omorului , inteleg cand este vorba de glumit si nu iau totul in serios iar o mare parte din timpul meu liber o petrec in fata calculatorului.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bidon Andrei.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Boita.
  • Ore jucate pe server: 383 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Din toamna anului 2019.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 3 si 6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn pentru AFK in zona publica.
  • ID-ul din joc: 975
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 2 mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu nu ma stiu cu o reputatie proasta pentru ca tot timpul mi-am vazut de treaba mea.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as obtine aceasta functie as incerca sa ajut cat mai multi jucatori si sa dau tot ce e mai bun din mine la rezolvarea unui ticket .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Preluarea ticketelor , indrumarea jucatorilor noi ce au nevoie de ajutor iar ticketele sa fie rezolvate cu calm si rabdare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent? Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share