Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Rodriguez Raul [Kalash /ID:3257


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei Raul
  • Varsta reala: aproape 17
  • Orasul unde traiti: Alexandria
  • Cu ce va ocupati: Elev la liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Merit aceasta functie pentru ca am o activitate destul de pronuntata pe acest server si ma simt capabil pentru a intra in echipa staff. Sunt adeptul roleplay-ului de calitate si corectitudinii in orice caz. Pe langa aceste lucruri vreau sa ajut comunitatea!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut ! Sunt Raul , prieteni imi spun KALASH am aproape 17  ani si sunt din Alezandria . Sunt o fire matura , capabila , ambitioasa si glumeata , desigur cand e treaba serios stiu sa fiu si serios . Imi place sa ma joc FiveM , sa ies la fottbal , la tenis , sa ies cu prieteni si sa ma distrez.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Rodriguez Raul 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): KALASH
  • Ore jucate pe server: 1440
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server de un an jumatate!
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in ultima perioada 6-7 ore ca am avut ceva de facut , de obicei 10h/zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut unele mai vechi , dar am invatat din greselile mele! (ban prozixoriu 3 zile si un warn pe care nu il pot scoate ca nu am 2 warnu-ri)
  • ID-ul din joc: 3257
  • Averea detinuta in joc: O suma de 3.3 milioane cash !
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu nul nu ma stiu cu o reputatie proasta , cel putin in fata membriilor vechi !
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu , nu am avut .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta mult mai multe persoanele care cer ajutor pe chat-ul IG cat si cel de pe discord , majoritatea timpului stat pe server sa il folosesec la preluareaz ticketelor si in rest doar ce mi se atribuie functiei.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playerilor de pe chat-ul IG cat si cel de pe discord , se mai ocupa cu stergerea masinilior abandonate si revive-ul playerilor care nu pot face ticket si au murit dintr-un bug sau din rdm/vdm ,   aplanarea conflictelor ...
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da(Nvidia geforce)
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share