Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mircea David [ David1337 / ID: 665 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mircea David
  • Varsta reala: 18 ani
  • Orasul unde traiti: Bucuresti, dar din Septembrie, in Utrecht
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Sunt de parere ca stiu regulamentul server-ului foarte bine.
    • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoane foarte determinata, motivata si saritoare. Imi place sa ii ajut pe cei din jur cu absolut orice este posibil, atat IC, cat si OOC am ajutat persoane. Imi place sa cred ca ma descurc in aplanarea conflictelor si ca ma pot face inteles si placut cu usurinta. Sunt rabdator si imi place sa cunosc si sa vorbesc cu persoane noi, cred ca m-as descurca foarte bine in indrumarea jucatorilor noi si crearea unor relatii de durata cu acestia, stiind ca pot apela oricand la mine pentru orice fel de nelamurire sau problema. Helper-ul este o functie cruciala pentru acest server, si sunt de parere ca m-as putea descurca cu aceasta responsabilitate. Totodata, detin si functia de dVeh, pe care am folosit-o doar in scopuri benefice server-ului si nu am avut niciun fel de problema cu aceasta responsabilitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc David, am 18 ani, sunt din Bucuresti si pe 1 Septembrie voi incepe cursurile la o universitate din Olanda, pe profilul International Business. Sunt o persoane care se poate adapta cu usurinta unor situatii noi, o persoana ce mereu are zambetul pe buze si vede partea plina a paharului indiferent de situatie, o persoana care dintr-o situatie deloc favorabila face tot ce este posibil pentru a obtine un rezultat pozitiv. Sunt foarte ambitios, nu imi bag nasul in treburile altora, si pun foarte mult accent pe respect. Respectul se castiga prin urma interactiunilor si tine foarte mult de caracterul fiecaruia. Imi place sa cred ca unele persoane de pe comunitate ma respecta in urma interactiunilor pe care le-am avut si totodata cred ca am creat niste prietenii de lunga durata de cat timp sunt pe aceasta comunitate. Cand imi setez un obiectiv, fac tot ce este posibil pt a il atinge. Nu ma dau niciodata batut si am o vointa foarte mare, care ma motiveaza sa muncesc pentru a imi atinge obiectivul pe care mi l-am setat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mircea David
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): David1337#laplacere
  • Ore jucate pe server: 734 
  • De cat timp jucati pe server: De aproape un an, de la finalul lui August 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore pe putin. De multe dati, chiar si mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 665
  • Averea detinuta in joc: 3.400.000$, apartament Eclipse clasa C, tir volvo 1.300.000$ + Prelata mare + facilitatile de la VIP Emerald.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, din contra, sunt de parere ca am avut numai interactiuni pozitive cu majoritatea jucatorilor de pe comunitate.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cred ca toti membrii staff fac o treaba de minune si ca nu trebuie sa procedez intr-un mod diferit daca voi primi functia. In timpul petrecut pe comunitate, am analizat comportamentul membrilor staff si nu am avut niciun fel de problema cu nimeni si mereu mi-au fost rezolvate problemele. Ca si posibil membru staff, as pune accent pe indrumarea jucatorilor noi, incercand sa ii fac sa inteleaga din primele ore cum trebuie sa se comporte pe un server de Advanced Roleplay, sa ii indrum catre regulamentul server-ului si sa le explic orice nu le este clar. Totodata, as incerca sa aplanez cat mai multe conflicte si mi-as dori ca persoanele ce gresesc intr-un roleplay sa inteleaga in urma explicatiilor ce a fost gresit si sa nu mai repete a doua oara aceasta greseala. Sunt de parere ca acesta este cel mai important lucru, playerii sa inteleaga ce au gresit in urma explicatiilor unui membru staff si sa nu mai comita aceeasi greseala a doua oara.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolvarea ticketelor, indrumarea jucatorilor noi, si trebuie un helper sa fie un exemplu pentru toti jucatorii. Dpdv al rp-ului trebuie sa fie impecabil, iar in interactiunile ca si admin trebuie sa fie respectos, saritor si bine-dispus. Helper-ul se ocupa de buna-starea server-ului si a jucatorilor. Dupa cum am specificat mai sus, este o functie vitala si care vine cu foarte multe responsabilitati.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord.
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Personal, nu il cunosc pe David de foarte mult timp incat sa spun ca ne cunoastem de o vesnicie, dar chiar daca nu este un interval mare de timp de cand ne cunoastem, pot spune ca pot sa am toata baza in el, deoarece este un om de incredere, sincer si corect. De asemenea, incearca sa ii ajute pe toti cei noi, chiar daca unele persoane nu merita. El are capacitatea de a vedea tot ce este mai bun in oameni, chiar daca, in exterior se vede doar "intuneric". Consider ca David s-ar descurca de minune in aceasta functie si, de asemenea, ar face jucatorii sa se simta in siguranta, deoarece la un fail/bug produs, mereu o sa fie cineva care sa ii ajute instant.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share