Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Corduneanu Cosmin [Cosmin2021 / ID 961]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Vasile Mihai Cosmin
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Craoiva
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur, asa este corect. 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sunt un om corect, fara sanctiuni anterioare pe server, doresc sa ajut oamenii noi care se alatura server-ului Fplayt sa se adapteze nivelului ridicat de RolePlay. De asemenea, vreau sa ii sanctionez pe cei care nu doresc sa se alature unui RolePlay adecvat alaturi de ceilalti jucatori.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Pot spune despre mine că sunt o persoană la locul ei, ce duce o viață cotidiană ce se aseamănă cu una a oricărui elev. Sunt calm,de încredere și de ajutor uneori. am simțul umorului, mă adaptez rapid la noi condiții, chiar daca nu le prefer când nu sunt necesare. În timpul liber ies afară, călătoresc,mă plimb și stau pe calculator. Nu intru în conflicte, și cănd observ unul încerc să il stopez. Nu pot spune că sunt în totalitate mulțumit de mine, deoarece am făcut multe greșeli, dar încerc în fiecare zi să repar câte puțin, dar îmi trăiesc viața din plin și ma bucur de fiecare clipa. Putem spune ca duc o viață fericită, alături de familia mea. Mă simt împlinit și îmi place soarta mea. Respect oamenii ce sunt într-o care întăietate față de mine și urmăresc în viață premiza „Respecta si vei fi respectat”. Încerc să urmăresc și să analizez constant comportamentul societății și să merg uneori împotrivă curentului sau cu acesta. Cărțile mele preferate sunt cele ce descriu personalitatea unui om în întregime și cele ce te dezvolta pe plan profesional sau personal. În general nu mă autocaracterizez și îi las pe oameni să-mi descopere calitatiile și defectele. Acesta sunt eu în câteva rânduri și cu bune și cu rele.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Corduneanu Cosmin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):CsM.NxS
  • Ore jucate pe server:650
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe Fplayt dinainte de ultimul wipe, iar inaintea lui am avut ~180 de ore.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Cel putin 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am.
  • ID-ul din joc:961
  • Averea detinuta in joc:Toate bunurile adunate ar forma suma de 2.000.000 de lei. (Tir Volvo FH, EVO 6 full, Barca, Africat, Motor Harley, Dacia Duster, Audi A8, etc.)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Am fost in Departamentul de politie Los Santos, in Outlows, Nomad in SoA, Medic si m-am inteles perfect cu toata lumea cu care am avut de-a face, primind doar mesaje de bine la parasirea factiunilor.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nimic deosebit, as excela doar prin activitate si dedicare.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutarea jucatorilor noi, cu sanctionarea celor care gresesc si nu respecta regulamentul, si a acelora care strica dispozitia celorlalti jucatori.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, in momentul de fata folosesc Nvidia Gforce Expirience, pentru a captura exact momentele importante care necesita dovada video.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share