Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Marius Mocanu [Florea / 3467]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Marius Florin
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Pitesti
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvban-uriinte):Consider ca merit functia,deoarece pe parcurs am invatat situatiile de rp, regulamentul cat si persoanele.Ma consider o persoana serioasa, deoarece  nu am niciun ban pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut ! Ma numesc Marius prietenii imi zic Florea sunt din Pitesti, elev in clasa a-9a B la liceul Constantin Brancusi.Ma consider o persoana respectuoasa,calculata si calma.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Marius Mocanu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Florea
  • Ore jucate pe server:692
  • De cat timp jucati pe server:Din februarie la inceput doar ca am facut o pauza pana am facut un upgrade la componente.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Cel putin 5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am o singur sanctiune fiind un warn : powergaming
  • ID-ul din joc:3467
  • Averea detinuta in joc:350k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu. Deoarece nu sunt genu de a fi bombardier sunt prietenos si respectuos.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In mare parte a zilei as face tickete iar spre seara rp in cazul in care nu sunt tickete .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper are rolul de a oferi ajutor playerilor si de a le explica oamenilor care au gresit si ce nu sa faca gresit pe viitor, iar  daca ei continua, sa fie sanctionati conform regulamentului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share