Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Camataru Dummytrascu [50]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex Cristian
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma joc de ceva timp pe server,  si consider ca am prins o experienta destul de buna in orele jucate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt dummy, ma consider un om glumet, foarte serios atunci cand trebuie. Imi place foarte mult sa ajut cum se poate, odata ce am facut rost de functia de DV m-am ocupat cat mai mult.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Camataru Dummytrascu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Dummy
  • Ore jucate pe server:710
  • De cat timp jucati pe server:2018
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6-8H
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da,  sanctiuni pentru failuri.
  • ID-ul din joc:50
  • Averea detinuta in joc: Tug.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Unii ma suporta si altii nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta pe toata lumea posibil.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper face tickete, sanctioneaza atunci cand este nevoie, si este mereu indiferent si lasa prieteniile la oparte.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share