Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Nikolai Dimitri [ BANNED / ID: 43]


BANNED
 Share

Recommended Posts

  • Numele real : Saveski Arso
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Calarasi
  • Cu ce va ocupati: Sunt angajat la Makita S.R.L ca Planificator
  • De cat timp jucati pe server: 4-5 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: in timp-ul saptamani 3-4 ore iar in weekend 5-6 +
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Fiind precum ma stiti sunt o persoana rezonabila, uneori agiatata asta fiind un defect, serioasa unde este cazul, respectos, bine pus la punct, dar imi place sa ajut playeri si sa ajut server-ul cu tot ce pot face pentru el.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Saveski Arso am varsta de 20 de ani, m-am nascut in Macedonia orasul Gostiva, am ce-i 7 ani de acasa, sunt un om respectos, inteligent, cateodata frustrat... Dar imi cunosc bine defectele cat si toate chestile pozitive ale mele, in momentul de fata stau in Judetul Calarasi, si c-am atat pot spune..

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nikolai Dimitri
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BANNED™
  • Sanctiuni anterioare pe server: N-am fost sancionat niciodata.
  • ID-ul din joc: 43
  • Averea detinuta in joc: Deocamdata am 51000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai as incerca sa fiu mai serios, indulgent.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutatul playerilor noi si nu numai, dar si ajutatul server-ul pentru al proteja si nu numai
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share