Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Zaharia Andone [ Andone / ID: 10554 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Baja Georgian
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Turnu Magurele
  • Cu ce va ocupati:Scoala
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Am citit si am incercat pe cat mult posibil sa retin tot regulamentul.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie, deoarece in urma celor 400 de ore petrecute pe server am luat tot ce era mai bun de la anumiti membrii cat si membrii ai staffului observandu-le activitatea atat pe chat cat si la anumite tickete personale. De asemnea petrec si mult timp se server in jur de 5-6 ore.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de 16 ani, nascut pe data de 13 Decembrie . Am o inaltime de ~ 2.0m, cu parul negru si ochii caprui. Sunt un baiat glumet, prietenos si ambitios. Imi place sa caut orice ca sa invat cat mai multe despre diferite lucruri, imi place tehnologia informaticii. Sunt din Turnu Magurele, Jud Teleorman, sunt la liceul de Profil Mecanica  in clasa a Xl-a. Pentru inceput, imi place ceea ce fac, imi doresc sa devin un mecanic cunoscut si sa imi fac cat mai multi prieteni, nu dusmani. Am practicat sportul numit Kaiac-Canoe, am ajuns si in lotul national, dar din pacate nu am putut continua din cauza unor probleme de sanatate. Imi place sa am cat mai multi prieteni si sa ma inteleg bine cu toti. Nu imi plac oamenii neseriosi, "smecheri", si sa ma aprecieze asa cum sunt eu. Cam atatea despre mine.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Zaharia Andone
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Andone
  • Ore jucate pe server:400
  • De cat timp jucati pe server:De 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-8 Ore depinde de actiunie de pe server 
  • Sanctiuni anterioare pe server: BAN 14 Zile BUG-ABUZ
  • ID-ul din joc:10554
  • Averea detinuta in joc:250k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As acorda din timp si ticketelor, in rest as fi acelasi om. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere, un helper se ocupa cu ajutarea  jucatorilor, preluarea si rezolvarea ticketelor
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share