Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mircea Popa [ GREEDO12345/ 114 ]


GREEDO12345
 Share

Recommended Posts

Numele real : Catalin ( ma mai numesc si Andrei)
Varsta reala:14 ( in iunie 15)
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Elev
De cat timp jucati pe server: De cand s-a deschis
Cat timp acodrati serverului pe zi: cat mai mult posibil, 2-3 ore in principiu ( in weekend pot mult mai mult!)
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece cunosc foarte bine regulamentul, stiu sa fac roleplay si sunt activ.
Sunt o fire calma care are rabdare. Aftel mie imi face placere sa ajut oameni si sa intru in contact cu acestia.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Catalin, am 14 ani, in iunie fac 15. Sunt o fire calma, rabdatoare care acorda foarte multa atentie lucrurilor importante. In momentul de fata sunt elev la un liceu din Bucuresti
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Mircea Popa
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): GREEDO132
Sanctiuni anterioare pe server: Un avertisment verbal de la helper-ul Kotcha
ID-ul din joc: 114
Averea detinuta in joc: 2 masini vip si aprox 17.000 RON
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: IC nu, OOC posibil sa am o reputatie mai proasta.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut altercatii serioase, mai mult in gluma sau anumite lucruri care s-au rezolvat
cu timpul
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as fi mult mai activ, mai atent si mai receptiv. O sa incerc sa empatizez mai mult cu persoanele din jurul meu
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta oamenii si in caz ca acestia gresesc sa le explice si/sau sa ii sanctioneze.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: sigur
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord sa primesc ban in caz ca am oferit informatii
eronate sau minciuni in aceasta aplicatie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share