Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Marcelo Winston [ Sebby / 81 ]


Sebby
 Share

Recommended Posts

[

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real :Rusu Seby
  • Varsta reala:14
  • Orasul unde traiti: Galati
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • De cat timp jucati pe server: De aproape un an.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: In jur de 7-8 ore in cursul saptamanii iar un weekend toata ziua.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece sunt activ si stiu bine regulamentul si pot ajuta oamenii sa isi  rezolve problemele indiferent de situatie si sunt foarte de treaba si iertator cu cine merita o sansa.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) Sunt un baiat de treaba,amabil,imi place sa ma joc pe calculator foarte mult in special FiveM,imi place sa ajut oamenii indiferent de situatie cu ce am si eu si foarte iertator.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Marcelo Winston
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Sebby
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut 2 warnuri si 2 banuri provizori din unele situatii in care nu eram eu vinovat in totalitate dar sa imi ajut prieteni a trebuit sa suport consecintele dar nu se va mai intampla asta pentru ca mi-am invatat lectia.
  • ID-ul din joc:81
  • Averea detinuta in joc: Am  4 masini tunate full  si 20.000 in banca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Una destul de buna.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Eu daca as primi aceasta functie m-as dedica mai mult pentru a ajuta oamenii si de a fi un roleplay cat mai bun pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper dupa parerea este foarte important deoarece el ajuta serverul, rezolva unele probleme si cred ca fara ei nu ar fi serverul la fel de minunat.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Edited by Sebby
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share