Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Nae Adrian [ Dorel Pantof / 70 ]


Dorel Pantof
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Nae Adrian Razvan
  • Varsta reala: 14 ani
  • Orasul unde traiti: Traiesc in Ploiesti.
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • De cat timp jucati pe server: Am inceput de cand era si EpicShorty parte din server,dupa cand orasul principal era Paleto Bay.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: Dimineata de la ora 09 pana la 11:30 si seara de la 18:30-19:00 pana seara de tot undeva pe la 3:00
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Pentru ca sunt foarte activ si mereu vad oameni care au probleme de rezolvat,sunt mereu gata sa ajut toti acei oameni si datorita orarului meu de intrare in joc.Pe langa asta as vrea sa intru pentru ca desi am 14 ani,lumea din jurul meu imi spune ca gandesc foarte matur si bine in situatii tensionate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) Sunt Razvan,am 14 ani si sunt din Ploiesti,sunt o fire amuzanta,cu un spirit de echipa foarte dezvoltat de asemenea sunt si sociabil,ma integrez usor in tot feluri de grupuri.Pasiunea mea este programarea,it-ul si gaming-ul.Tocmai ce am intrat intr-o scoala de programare.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nae Adrian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Nae Adrian
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut pana sa se dea cele 2 wipe-uri 1 warn pentru ca nu stiam cu sta treaba pe servere Hard-Roleplay.
  • ID-ul din joc: 70
  • Averea detinuta in joc:Un BMW M5 F10
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,ma inteleg cu toata lumea.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu,incerc sa fiu cat mai pe placul tuturor.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fii mult mai activ,si probabil si primul helper de pe server cu varsta de 14 ani.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: De a ajuta membrii comunitatii cand au probleme ooc ( fail-rp,no-fear,etc).
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Folosesc programul de la Nvidia si Obs,am un bitrate destul de mare ca sa se inteleaga totul.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share