Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] REGEN [REGEN | 158]


AMBASADORU
 Share

Recommended Posts

 aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real :
  • Ma numesc Maur Mihai.
  • Varsta reala:
  • Am frumoasa varsta de 19 ani.
  • Orasul unde traiti:
  • Locuiesc in Calarasi.
  • Cu ce va ocupati:
  • In momentul de fata sunt student, nu am o ocupatie.
  • De cat timp jucati pe server:
  • Cunosc aceasta comunitate de mai bine de 6 luni de zile.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi:
  • Din timpul meu liber acord in jur de 4 ore, seara si chiar mai mult in weekend.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):
  • Consider ca merit aceasta functie pentru ca am o anumita gandire si control asupra situatiilor. Dupa mine cred ca un helper trebuie sa fie serios, amabil si deschis oricui. Sa te dedici in ceea ce faci, sa te implici cat mai mult si sa contribui cat mai mult. In ceea ce am enumerat, pot spune ca in proportie de 90% se regasesc si la mine. Imi place sa ajut persoanele care au nevoie de ajutor, care nu stiu si vor sa invete desigur. Totodata cred ca merit o sansa si pentru experienta pe care o detin pe acest server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):
  • Numele meu este Mihai, am 19 ani si locuiesc in orasul Calarasi. Sunt o persoana sociabila, amabila si foarte modesta. Sunt o fire foarte activa, imi place sa cunosc oameni noi si sa socializez cat mai mult cu ei. Sunt dornic sa invat cat mai multe lucruri si sa cunosc cat mai multe. Am multe hobbyuri precum, sportul mai exact boxul si mai nou am dobandit o mare pasiune pentru motoare. Sunt student, iar timpul liber imi place sa il petrec cu prietenii, prin diferite activitati. Sunt o fire modesta cum am spus si mai sus dar am uneori momente cand uit acest lucru. Nu imi plac persoanele false, mincinoase, pline de sine. Caut la persoane/prieteni chiar colegi respectul de sine si sinceritate. Ca orice om am si calitati si defecte, calitati pot spune ca sunt foarte punctual si nu suport sa imi fie incalcat acest principiu, tolerant si foarte strict. Defectele acum... se afla pe parcurs cand cunosti omul. Nu imi place sa pierd si in acelasi timp incerc sa am o tinta cat mai mare spre anumite categorii. Imi place sa imi pun anumite "target-uri" astfel incat sa ma pun in competitie pe mine insumi pentru a putea fi din ce in ce mai bun la o anumita categorie. Sunt un tip dedicat astfel incat imi place sa ma complic indiferent ca duce undeva sau nu. Cred ca este suficient aici pentru a va face o parere despre mine.
     

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):
  • Iacob Petrescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):
  • REGEN
  • Sanctiuni anterioare pe server:
  • In trecut am avut o sanctiune ca fiecare la inceput pe server cand esti nou si nu stii.
  • ID-ul din joc:
  • 158
  • Averea detinuta in joc:
  • Detin o avere in jur de 63.000$ luand tot in considerare.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:
  • Nu, de cand joc pe acest server caut sa rolez orice fel de role play, imi place cand gasesc playeri care intra in pielea personajului pana la capat si iese ceva frumos.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):
  • Nu, niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu poti face altceva diferit, primesti o functie, stii ce functie ai si ce atributii detii prin ea. Singurul lucru tine de tine ca persoana, sa fi activ, serios si sa te implici cat mai mult in problemele playerilor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: 
  • Un helper dupa parerea mea, trebuie sa fie mereu deschis in orice fel de situatie sau problema. In mare parte, helperii indruma, ajuta playerii care sunt noi pe comunitate/server, le acorda suficient timp pentru intelegerea jocului, oferindu-le sprijin si suport, aici ma refer la informare despre regulamentele generale. Este mereu prezent in situatiile problematice ale playerilor, cautand mereu solutia cea mai buna si cea mai corecta. Helperii la fel ca si urmatoarele grade care fac parte din Staff fac parte din organizarea serverului, cu cat experienta si modul de actiune este mai bun cu atat ei devin un exemplu pentru playeri. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: 
  • Desigur, mi se pare si normal acest lucru. Nu sanctionezi sau actionezi intr-un fel fara o dovada video sau macar poza.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:
  • Desigur.
 
Edited by AMBASADORU
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share