Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Valeski Pasha [Armin / ID : 9]


qArmin
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Razvan
  • Varsta reala: 14 ani
  • Orasul unde traiti: Suceava
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • De cat timp jucati pe server: In jur de 9 aprilie 2018
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 3-4 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece imi place sa fac orice sa ajut playerii in momente in care ei nu stiu ce sa faca
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un copil destul de calm,  imi place foarte mult sa ajut playerii in diferite moduri si doresc acest rank pentru a încerca sa fac mai multa experienta din asta. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Valeski Pasha
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Armin
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warnuri ( Vorbit OOC pe voicechat si Injurii adresate staffului [Doar in gluma fara scop jignitor] 
  • ID-ul din joc: 9
  • Averea detinuta in joc: Masini in total de 10k + inca vreo 5k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Depinde de ce persoane. Unele ma stiu ca un adversar,  altele ca un prieten bun. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu m am certat niciodata cu un membru staff. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As încerca sa fac tot posibilul sa ajut playerii care cer ajutor si sa încerc sa reglez roleplayul unor playeri. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta toti oamenii care au nevoie de el. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Sigur. 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Normal
  • Multumesc! 
Edited by qArmin
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share