Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Radu Theo [Radu Theo/161]


Radu Theo
 Share

Recommended Posts

[HELPER] Radu Theo [Radu Theo/161]

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Sora Radu Theodor
  • Varsta reala: 24
  • Orasul unde traiti:  Targoviste / Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Lucrez full time ca Web Developer /  Designer .
  • De cat timp jucati pe server:  De 3 luni (Dar am mai jucat inainte de penultimul wipe).
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: In weekend < 5 ore , in cursul saptamani aproximativ 2 ore .
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca as merita aceasta functie , deoarece sunt o persoana matura si as putea ajuta comuniatea in mai multe feluri. Sunt web designer , pot folosi acest lucru pentru a ajuta comunitatea .   Incerc sa analizez situatia inainte de a lua o decizie . Imi place sa ajut playeri,  si ic dar si ooc .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Radu Theo ,sunt o persoana creativa , serioasa , care se implica in ceea ce face. O mare parte a timpului o petrec la birou, lucrand la interfete si sisteme pentru aplicatii si siteuri web. Timpul liber prefer sa il petrec la sala sau  in aer liber , invanat , pe five M ,dar si  lucrand la alte proiecte.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Radu Theo.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Radu Theo .
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 luni (am mai jucat inainte de penultimul wipe .)
  • ID-ul din joc: 161 .
  • Averea detinuta in joc: 50k, Audi Q8 , alte masini in valoare de 20 k .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu . 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajuta playeri , atat si servarul .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Raspunde la Tikete, ajuta playeri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Edited by Radu Theo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share