Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Tariq Andrei id 136


Play4Ever
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Tariq Andrei
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: elev
  • De cat timp jucati pe server: de 1 an.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 5 ore maxim in timpul scolii , in timpul liber abijnuiam sa stau de dimineata pana seara . 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca as merita aceasta functie deoarece aici am invatat sa fac RolePlay si cat de tare as incerca sa ma distantez de aceasta comunitate nu as reusii... De asemenea cosider ca sunt o persoana cu o gandire rationala si oricat de sus as fi nu as putea sa-i vorbesc cuiva cu superioritate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Sunt o persoana careia ii place mult sa se integreze in colective si careia ii place sa lucreze in echipa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tariq Rehman Andrei 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tariq
  • Sanctiuni anterioare pe server: am avut ban 3 zile acum 3 luni.
  • ID-ul din joc: 136
  • Averea detinuta in joc: Casa de  50k , BMW M4 , Dogde Challengere si 30k cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da , cu moderatorul Crisa ,a fost o situatie tensionata dar s-a trecut peste. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa numai vorbesc asa intepat cum o fac unii membrii din staff. Astfel creand o impresie diferita, una pozitiva.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cuvantul "HELP" tradus din engleza in romana inseamna a ajuta. Cuvantul fiind derivat cu sufixul "ER" formand substantivul "HELPER" . Acesta are semnificatia unui om care ajuta , care indruma pe cineva. Functia de helper este destinata oamenilor care sunt deja informati si are obligatia de a ii ajuta pe cei neinformati .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share