Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Darius Laurentiu [1041]


Sekogod
 Share

Recommended Posts


INFORMA?II GENERALE (1.0)

    1.1 Nume:Darius
    1.2 Prenume:Laurentiu
    1.3 Sex: M
    1.4 Vârsta: 23
    1.5 Înal?ime: 1.86
    1.6 Greutate: 80 Kg
    1.7 Na?ionalitate: Roman
    1.8 Adresa: Strada Numarul 2 din orasul Paleto
    1.9 Numar de telefon:116-2483

 INFORMA?II LEGALE (2.0)

    2.1 Sunte?i un ceta?ean legal al comunei Paleto Bay?: Da
    2.2 Suferi?i de orice boala cronica? Daca da, explica?i: -
    2.3 Suferi?i de orice boala fizica? Daca da, explica?i: -
    2.4 Considera?i ca aceste boli va pot reduce performan?a ca un poten?ial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
    2.5 A?i fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explica?i: -
    2.6 A?i fost vreodata arestat pentru o infrac?iune? Daca da, explica?i:-
    2.7 A?i facut uz de substan?e interzise în ultimii doi ani? Daca da, specifica?i:-
    2.8 A?i primit vreodata o contraven?ie? Daca da, specifica?i:-
    2.9 Sunte?i în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
    2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?:Nu
    2.10 Sunte?i capabil sa comunica?i atât verbal cât ?i în scris în Limba Romana?:Da
    2.11 Ave?i cuno?tin?e lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explica?i: Engleza

INFORMA?II PROFESIONALE (3.0)

    3.1 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
    3.1.1 Daca da, specifica?i ?i verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ?I DE MUNCA:-
    3.2 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare catre oricare alta agen?ie a statului?:Nu
    3.2.1 Daca da, specifica?i agen?ia ?i verdictul:-
    3.3 Specifica?i orice alta slujba pe care a?i avut-o: In trecut am fost mecanic dar mi-am dat seama ca aceasta meserie nu este de mine

ARGUMENTARE ?I RECOMANDARE (4.0)

    De ce vrei sa te alaturi Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur acestui departament, deoarece îmi place foarte mult cu ce se ocupa, este o factiune foarte importanta de pe server si doresc sa îmi fac noi prieteni si sa cooperez cu toata lumea. Iar un alt motiv ar fi modul în care este condusa ma face sa cred ca ma caracterizeaza pe deplin, corectitudine si seriozitate. Consider ca sunt destul de activ pentru a face raportul de activitate, cunosc regulamentul in totalitate si ador munca prestata de aceasta factiune.
    Ce te diferen?iaza de ceilal?i candida?i?? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte):Sunt o persoana destul de modesta , imi place mereu sa experimentez chestii , sa acumulez cat mai multa cunostiinta . Sunt o fire calma careia ii plac drumetiile linistitoare . Imi place sa imi petrec timpul liber pe calculator cat si cu prietenii la un fotbal sau o caterinca .

(( INFORMA?II OUT OF CHARACTER (5.0) ))

    5.1 Prenume:Darius
    5.2 Vârsta:16 (aproape 17)
    5.3 Ora? sau localitate de provenien?a:Galati
    5.4 De când va juca?i GTA V?: De foarte putin timp .
    5.5 De când va juca?i pe server'ul FplayT ?: Am acumulat pe server in jur de 300-400 de ore
    5.6 Ce ID aveti in joc?:1041
    5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
    5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
    5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
    5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 / 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
    5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Da
    5.12 Ai citit regulamentul politiei?:Da
    5.13 Alte informa?ii:Mult succes celorlalti candidati

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share