Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Alin Benea (348)


Ikap
 Share

Recommended Posts


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Benea
  • 1.2 Prenume:Alin
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:21
  • 1.5 Înălțime:1.91
  • 1.6 Greutate:75 Kilograme.
  • 1.7 Naționalitate:Roman.
  • 1.8 Adresă:Paleto Bay,Bloc 1, Etaj 1, Nr 8
  • 1.9 Număr de telefon:017-4338

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da, sunt un cetatean legal al comunei Paleto Bay.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu, sufar de nimic, mi-am facut analizele, toate au iesit perfect.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Am precedat mai sus motivul.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Am precedat mai sus motivul.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Pentru o crima niciodata nu am fost arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu am fost arestat pentru nicio infractiune, doar am depasit limita de viteza cu 20km/h si trecere pe rosu din neatentie.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu consum ilegalitati, pentru sunt constrient ca imi fac foarte rau, si mie si familiei.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da, am primit una in valaore de 7,000$ pentru limita de viteza si trecere pe rosu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da, sunt.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da, mi-a fost suspendat odata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da, sunt capabil o puteti vedea din CV.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, mai stiu engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu, nu am mai facut.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu, nu am mai aplicat niciodata in Politia Paleto Bay.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Momentan sunt Sofer pe Tir.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa intru in Departamentul de Politie Paleto Bay, deoarece mi se pare un departament cu membrii foarte buni, antrenati si ore facute penru antrenament si liderul respectiv co lider sunt unii de care multa lumea vorbesc de ei pentru ca sunt niste oameni cu caracter si cei 7 ani de acasa.Eu m-am antrenat foarte mult pentru aceasta academie.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu ma diferentiaza nimic de ceilalati candidati, pentru mine toata lumea este la fel dar eu am facut foarte multe ore de antrenament.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume:Frigioiu
  • 5.2 Vârsta:15 ani jumatate.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență:Braila.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?:De aproximativ 2 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De prima data de cand si-a deschis Hara comunitatea.
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?:Id-ul meu este 348.
  • 5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu:Da.
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu:Da, sunt constient.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu::Da stiu foarte bine.
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da/Nu:Da.
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Da.
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei?:Da.
  • 5.13 Alte informații:Va multumesc ca mi-ati citit aplicatia.Multumesc Anticipat.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share