Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] John Mafia [ mafisto67 / ID: 121 ]


mafisto67
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real :Ionut
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Elev la Liceul cu Program Sportiv Constanta
  • De cat timp jucati pe server: De 4 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 4-6 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca fiecare are sansa de a fi helper,pentru a ajuta playerii de pe server.Cred ca merit aceasta functie pentru ca sunt un baiat foarte corect,gandesc corect in toate situatiile si am experienta necesara acestei functii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte)Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa,sunt sportiv practicand handbalul,sunt modest,nu imi plac pupincuristii,imi place sa ajut lumea(imi place foarte mult sa ii vad pe altii fericiti) si am un caracter diferit fata de alte persoane.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):John Mafia
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):mafisto67
  • Sanctiuni anterioare pe server:-
  • ID-ul din joc:121
  • Averea detinuta in joc: 40.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta playerii mai mult.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper are rolul de a ajuta un player, deci un Helper se ocupa cu ajutarea player-ilor in situatia in care, un player detine o intrebare, adica o nelamurire, despre o comanda sau despre o regula aflata in regulament. Dat find acest fapt, helper-ul se ocupa cu ajutarea playerilor in situatia in care este intrebat.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da,sunt de acord si mi se pare foarte corect.
Edited by mafisto67
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share