Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Joey Yosemite [ ZeN / ID: 52 ]


cosM1n
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real :Cosmin
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Moreni
  • Cu ce va ocupati:Elev,momentan.
  • De cat timp jucati pe server:2 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6-8 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie,deoarece cunosc foarte bine regulamentul server-ului si cred ca sunt in stare sa ajut playerii noi veniti cu orice.Imi place sa ajut persoanele ce au nevoie de ajutor,pentru ca si eu am fost ca ei si stiu cum este.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana destul de calma,cu capul pe umeri si serioasa.Eu imi cunosc foarte bine aceste calitati,nu exagerez chiar deloc.De asemenea,sunt o persoana deschisa,sociabila si intelegatoare.Am o imaginatie destul de bogata,ceea ce ma ajuta foarte mult.Eu ajutam playerii si inainte cu toate ca nu aveam aceasta functie,dar ma simt implinit cand stiu ca acel om va ramane pe aceasta comunitate si ma va tine minte,nu stii niciodata cand tu vei avea nevoie de ajutorul lui.Stiu ca am mai detinut odata aceasta functie,dar chiar nu stiam ca nu am voie sa fac parte din comunitatea aceea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Joey Yosemite
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):SteelFate
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu exista.
  • ID-ul din joc:52
  • Averea detinuta in joc:Aproximativ 35.000 de lei,un VW Golf V GTI si un BMW E39.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,chiar nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Exprimarea si gandirea mea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajutarea playerilor noi veniti cu informatiile ce i-ar putea ajuta pe viitor pentru a nu fi sanctionati.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.

 

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share