Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Vipera Neagra [ TheviperEM / 1266 ]


TheviperEM
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real :Andrei Petculescu
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Student
  • De cat timp jucati pe server:2 saptamani dar am jucat si pe FplayT red,blue,orange!
  • Cat timp acodrati serverului pe zi:3-4 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Pentru ca stiu sa ma comport cu oamenii intelegatori si stiu sa le raspund la intrebarii avand 700 ore in FiveM
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Am 16 ani sunt din Bucuresti si imi plac jocurile shooter si open world, FiveM joc de aproape 2 ani !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Vipera Neagra
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):TheviperEM
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am avut o actiune cu o admina fost moderatoare dar problema sa rezolvat!
  • ID-ul din joc:1266
  • Averea detinuta in joc:40000 lei
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):O singura altercatie facuta la nervi si pe care o regret si este rezolvata! ex. un limbaj vulgar la nervi!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Asi ajuta oameni si sa imi gasesc colegii noi !
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Raspunde la tickete ajuta oameni in mare parte!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share