Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Virginescu Matei [ Hugo / ID: 414 ]


HugoGaming
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Voda Ioan
  • Varsta reala: 15,6
  • Orasul unde traiti: Suceava
  • Cu ce va ocupati: Scoala
  • De cat timp jucati pe server: Joc de cand era in Los Santos, m am apucat la prima deschidere, dupa m am jucat cu mici pauze.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi:In ultimul timp acord aproximativ 4-5 ore.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie pentru ca ma joc de mult pe aceasta comunitate si am capatat experienta destula sa ma alatur echipei de staff. Dupa parerea mea, actiunile prin care am trecut si la care am luat parte mi au oferit experienta si un exemplu pentru a nu repeta acele lucruri. Imi place mereu sa imbunatatesc RP-ul pe care il fac sau la care iau parte, imi place sa ajut orice persoana cu informatiile necesare. Ma descurc sa calmez oamenii si sa transform scandalurile in discutii pasnice. Antrenamentele la care am participat de a lungul activitatii mele in politie m a ajuta sa colaborez bine cu membrii echipei.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Ionut, am 15 ani jumatate, 1.70, locuiesc in orasul Suceava. Sunt in clasa a 8a la una dintre cele mai bune scoli. Sunt o fire indrazneata care are respectul la el. Sunt o persoana plina de devotament si foarte descurcareata. Imi place sa lucrez foarte mult in echipa, aceasta calitate am dobandit-o de la baschet. Am descoperit ca ma acomodez foarte rapid intr un grup nou. Sunt o fire destul de apucata si foarte saritoare in ajutor. Imi place sa ma joc GTA 5, SA:MP, CS:GO si Fortnite. Imi petrec timpul liber iesind cu prietenii, facand videoclipuri pentru YouTube si jucand FiveM. In ultima vreme am jucat foarte mult timp FiveM pentru ca mi a revenit cheful de RP si de a ma juca GTA 5.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Virginescu Matei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Hugo On Youtube
  • Sanctiuni anterioare pe server: Avertisment Verbal pentru ca am mers putin pe teren accidentat cu masina de politie
  • ID-ul din joc: 414
  • Averea detinuta in joc: Un VW Amarok, 200k si un BMW M5 E60.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu nu stiu sa am o reputatie pe acest server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as obtine aceasta functie as ajuta playerii noi cu informatiile de care au nevoie, as raspunde la tickete si as administra serverul cat de bine pot. Doresc sa imi las amprenta aici cu un lucru bun si sa ajut comunitatea sa ajunga cat mai sus si sa fie cea mai respectata.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Dupa parerea mea, un helper se ocupa cu ajutarea persoanele noi venite pe server pentru a le explica lucrurile esentiale si cu administrarea serverului!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, cu OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share