Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ]Razvan Grigore [ Scorpion/ ID: 824 ]


Ciprian99
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Ciprian
  • Varsta reala:19
  • Orasul unde traiti:Tulcea
  • Cu ce va ocupati: mecanic auto
  • De cat timp jucati pe server: pai nu stiu sa zic exact,dar undeva la 1 an sau poate si mai mult ! 
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: depinde,in general intre 5 & 10 ore ! 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie , deoarece avand o anumita vechie pe server ,am acumulat destula experienta ca sa ii ajut pe playerii noi care intra sau chiar pe orice player ! Fiind o fire calma si sociabila nu inghit minciuna si nu fac ''excepti'' deoarece mie tot timpu' mi a placut dreptatea si imi place sa fiu corect ! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pai sunt un baiat in varsta de 19 ani careia ii place ceea ce face ,imi place sa ies pe afara cand am timp si sa fac diferite sport uri deoarece eu consider ca sanatatea e importanta intr o anumita masura ! Sunt o fire sociabila,calma,cu simtu umorului,dar care stie ca orice gluma are limitele ei ! Urasc minciuna si oamenii cu 2 fete,mie tot timpu' mi-au placut oameni corecti si sinceri ! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Razvan Grigore
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Scorpion
  • Sanctiuni anterioare pe server: niciuna
  • ID-ul din joc:824
  • Averea detinuta in joc:370 k , un bmw e60 & range rover (momentan)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:fiind un server de Hard-Roleplay, am datoria  sa imbunatatesc roleplay-ul facut in fiecare zi si sa ajut acolo unde este nevoie,fiind o persoana care ii place sa lucreze in echipa eu cred ca as putea sa ajut serveru' daca as fii acceptat ! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper se ocupa in mare parte cu ajutarea playerilor dar si informarea acestora indiferent ca sunt noi sau nu , un helper se mai ocupa si cu raspunderea tiketelor pe care playeri le dau ! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share