Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gheorghiu Andrei-Catalin [ Oilyfunseeker / ID: 96 ]


Oilyfunseeker
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Gheorghiu Andrei-Catalin
  • Varsta reala: Am varsta de 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Am resedinta in Piatra Neamt , judetul Neamt dar cand o sa implinesc varsta de 18 ani mi-as dori sa ma mut in Bucuresti sau Cluj, depinde de ce facultate o sa ma hotarasc sa urmez.
  • Cu ce va ocupati: Deocamdata sunt elev al clasei a X-a pe o clasa de Matematica-Informatica intensiv engleza dar odata cu venirea verii as vrea sa ma angajez ca barman/chelner la un restaurant din orasul meu natal deoarece ma gandesc ca o sa ma ajute foarte mult pe viitor acest lucru pentru ca te obisnuiesticu cu programu de munca si iti asumi foarte multe responsabilitati.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server din luna Decembrie a anului 2018.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: Acord serverului 3-4 ore in fiecare zi, in unele zile acord mai mult timp sau din contra, mai putin.Totul depinde de timpul liber pe care il am, pana acum am intrat pe server in fiecare zi.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece joc pe acest server de o perioada foarte indelungata de timp, ceea ce m-a facut sa inteleg scopul acestui joc, roleplay-ul. Un alt motiv care ma face sa cred acest lucru este reprezentat de seriozitatea mea de care am dat dovada de cand am intrat prima data pe server si prin limbajul purtat cu restu jucatorilor si respectul meu fata de sine si fata de celelalte persoane cu toate ca unele dintre ele nu l-ar merita. Pe langa toate acestea, aceasta functiie ar fi ca un nou obstacol, o noua provocare pe care a dori sa-mi demonstrez ca pot sa o depasesc. Daca as obtine aceasta functie probabil ca activitatea mea ar fi mult mai ridicata si as vrea sa o tin foarte mult timp deoarece este foarte greu de castigat si foarte usor de pierdut.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): In primul rand vreau sa incep prin a ma prezenta. Numele meu este Gheorghiu Andrei-Catalin si sunt din orasul Piatra Neamt, judetul Neamt. Sunt o persoana cu capul pe umeri,serioasa si capabila de orice imi sta in putinta. Intotdeauna respect pe cine ma respecta si actionez disciplinat. Limbajul meu si comportamentul, reflecta inteligenta si coerenta pe care o detin. Caracterul meu este normal, sunt un simplu om si chiar daca imi place sa ies in evidenta, o fac cu mult bun simt. Pot spune, ca sunt o persoana care mereu si-a sustinut punctele de vedere si niciodata nu mi-a fostfost frica sa actionez deoarece am gandit mereu de 2-3 ori inainte sa o fac. Sincer daca mi-am dorit ceva,mereu am facut prin munca deoarece asta m-a motivat sa nu renunt.Pot afirma ca ma pot descurca singur in orice situatie si nu tin cont de parerile negative spuse de cineva. Respectul, amabilitatea, seriozitatea si limbajul meu decent, sunt punctele mele de baza. In timpul liber, pe langa faptul ca imi place sa ma joc pe calculator, imi mai incerc abilitatile in PhotoShop sau imi mai place sa fac sport.  Am practicat aproape toate sporturile in delungul a 17 ani dar cel care m-a impresionat cel mai mult a fost voleiul deoarece este un sport in care trebuie sa ai o viteza de rectie foarte buna si o coordonare intre membrii echipei, asa ca am inceput sa practic acest sport la nicel profesional. Aceasta ar fi descrierea mea, ii las pe cei din jueul meu sa ma descrie mai detaliat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gheorghiu Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Oilyfunseeker
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut sanctiuni pana acum si nici nu o sa am. Consider ca atata timp cat cunosti regulamentul serverului este imposibil sa fii sanctionat.
  • ID-ul din joc: Am ID 96.
  • Averea detinuta in joc: Detin un McLaren cumparat nou achizitionat cu ajutorul salariilor.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, cred ca ma inteleg cu toti bine. Nu am avut certuri sau scandaluri si nici nu imi place sa ma bag in seama fara rost.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, certurile,altercatiile nu ajuta cu absolut nimic. Prefer sa stau intr-o relatie de prietenie cu toti playerii.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as vrea sa imi las amprenta, sa ma tina minte lumea in sensul bun, pentru activitatea mea, pentru roleplay-ul meu sau pentru atitudinea mea de colegialitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper, dupa cum se vede si din nume, are rolul in ajutarea jucatorilor noi prin sfaturi despre server sau prin pastrarea ordinii pe server, in cazul unor situatii care sunt interzise in regulament sa sanctionezi (daca este cazul) sau sa le explici frumos cu ce au gresit si sa le mai acorzi o sansa.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, am Bandicam si OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share