Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Darius Laurentiu [1041]


Sekogod
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

    1.1 Nume:Darius
    1.2 Prenume:Laurentiu
    1.3 Sex: M
    1.4 Vârsta: 23
    1.5 Înălțime:1.84
    1.6 Greutate:78,20 Kg
    1.7 Naționalitate: Roman
    1.8 Adresă: Strada Nr. 3 
    1.9 Număr de telefon: 116-2483 

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

    2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
    2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
    2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
    2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
    2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
    2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
    2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
    2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
    2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
    2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
    2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
    2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engelza cat si limba Italiana

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

    3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: dA
    3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: A fost un raspuns pozitiv dar am fost nevoit sa parasesc locul de munca doarece m-am mutat in alt oras alaturi de parintii mei 
    3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
    3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu
    3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost boxer in trecut . 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

    De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur acestui departament deoarece caracterul meu se modeleaza perfect cerintelor sale, detin o dorinta mare de a pastra ordinea si de a aplica legea in cel mai eficient mod posibil. Imi place munca in echipa si sa arestez diferiti suspecti crescand astfel siguranta fiecarui om din acest oras. Drept incheiere, pot spune ca am observat munca depusa de catre toti membrii acestui departament, prin urmare am un respect deosebit fata de ei si ar fi o onoare sa lucrez alaturi de acestia.
    Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Mentalitatea si nationalismul din sange. Lupt pentru orasul nostru, lupt pentru o tara mai dreapta. Consider ca aparitia nelegiuitorilor este una foarte grava! Toti isi fac de cap!     Totodata, sunt un concurent demn de aceasta slujba, devenind a doua mea casa. Oamenii vor veni doar pentru salariul bine platit, nu pentru o tara mai dreapta!     Punand mana de la mana, putem facem acest orasul unul " MODEL "

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

    5.1 Prenume:Darius
    5.2 Vârsta:17
    5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Galati , Galati 
    5.4 De când vă jucați GTA V?:Foarte putin timp
    5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: In jur de 300-400 de ore . 
    5.6 Ce ID aveti in joc?:1041
    5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
    5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
    5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
    5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 / 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
    5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Desigur
    5.12 Ai citit regulamentul politiei?: Da, il stiu ca pe tatal nostru .
    5.13 Alte informații:  Stiu ca am gresit in trecut dar eu spun ca merit o a 2 a sansa . (a fost o bataie foarte mare de cap)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share