Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] David Sofronie [David113 / ID: 379 ]


David113
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: David Sofronie
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da .
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da .
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia asta deoarece stiu destul de bine regulamentul , imi doresc sa ajut comunitatea cu functia aceasta , deobicei stau pana dimineata si nu prea am ce face pe partea de roleplay pe server si in loc sa stau degeaba as putea ajuta playerii si in trecut am mai fost in Staff aici numai ca am avut niste probleme personale si am renunt numai ca acum am revenit in totalitate si doresc sa revin sa ajut aceasta comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc David , stau in Constanta  si in mare parte din timpu meu il petrec la calculator pe FiveM , imi place sa fac prieteni noi , sa incerc chestii noi si sa glumesc in general

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): David Sofronie
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Șofron 
  • Ore jucate pe server: 2502
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc de cand s a dat wipe la server si se adaugasera masinile custom inapoi pe server cand era in Paleto.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Deobicei 4-6 ore , mai mult depinde de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da am avut 2 warn uri dar le am platit pentru stergere  , unu a fost pentru ca aveam 2 roti sparte si am mai mers putin dupa  si celalat nu mai tin minte.
  • ID-ul din joc: 379
  • Averea detinuta in joc: Ceas la 3.5 , lant la 3. , Plymouth Cuda si 845k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Din pacate am avut cu Fondatorii mai de mult dar ne am inteles si acum totul este ok.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Daca as obtine aceasta functie as ajuta playerii noi pe comunitate , as face tickete si cum am zis si mai sus ca deobicei stau pana dimineata si nu prea am ce sa fac pe partea de roleplay si mai bine as sta pe tickete si sa ajut playerii pe chat sa raspund la intrebari si probabil ca as fi si mai activ pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolva tickete pe joc , discord si ajuta playerii de pe  comunitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da pot filma cu OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share