Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jon Periculosu [ Jon / 14760 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Eric Alexandru
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Din punctul meu de vedere, da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece ma consider o persoana destul de matura, imi doresc sa rezolv cat mai multe probleme pe server,sa ajut oamenii, sa pot explic greselile facute de alti jucatori, sa ajut persoanele incepatoare sa poata face un roleplay cat mai corect si sa invete intr-un timp scurt reguliile ooc. 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Eric, am 16 de ani, sunt o persoana destul de modesta, cu un simt dezvoltat al umorului, descurcaret in anumite situatii, destul de gelos in relatii.. , in acelasi timp chiar daca sunt gelos nu inseamna ca nu pretuiesc persoana de langa mine,  cu bune cu rele sunt mandru de cine sunt si ce am devenit pana la varsta de 16 ani , in cei 16 ani pe care ii am,am interactionat cu diferite persoane si bune si rele dar ceea ce conteaza este ca n-am fost influientat de anturaje.Nu sunt o persoana foarte sportiva dar vreau sa schimb si acest lucru in viitorul apropiat si sa ma axez mai mult pe mine si sa nu mai pun pret foarte mult pe ceea ce zic oamenii. In mare parte asta sunt eu cu bune si rele deoarece personal consider ca o persoana nu poate sa fie doar rea sau doar buna.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Jon Periculosu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Jon
Ore jucate pe server: 1440
De cat timp jucati pe server: 1 an jumate . Am inceput sa ma joc printr-o toamna la sfatul unui tovaras care in acel timp se juca pe aceasta comunitate,eu nu o luasem in considerare deoarece era o problema...testul de intrare pe care nu reuseam sa il trec.Intr-un final dupa ce m-am plictisit de acea comunitate deoarece totul devenea o monotonie am hotarat sa intru aici pe FplayT.Dupa ce m-am jucat aproximativ 70-80 de ore chiar nu il mai consideram un joc ci un hobby sau mai bine spus un loc unde intru sa ma relaxez dupa ce am avut o zi incarcata.
Cat timp acordati serverului pe zi: 7 ore aproximativ plus minus  
Sanctiuni anterioare pe server: Sincer sa fiu am luat sanctiuni si cand nu mai era chiar la inceput dar ultima sanctiune luata a fost la aproximativ 7-800 ore. 5 banuri notate (5/10) un ban deoarece n-am putut sa raman in smurd si 4 warn-uri. Tin sa mentionez ca nu sunt un exemplu deoarece am avut niste sanctiuni pe server dar am invatat din aceste greseli mai multe decat puteam sa invat daca farmam non-stop si roleplay mai deloc.
ID-ul din joc: 14760
Averea detinuta in joc: Nu detin o avere in bani cash sau masini deoarece nu sunt genul care sa farmeze pentru avere.Am aproximativ 1 mil bani si cateva arme.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata n-am avut discutii intr-un mod ooc.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Nimic diferit, sunt acelasi om si daca sunt in staff si daca raman doar civil.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  In opinia mea un helper se ocupa cu raportarea bugurilor gasite,ajutarea jucatoriilor si implicarea in tickete pentru a invata cat mai multe chestii pe care nu le stie.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur 
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share