Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mihai Vasluianu [ Marioku / 17507 ] 


Recommended Posts

Informatii aplicatie HELPER

  • Foarte important un microfon este obligatoriu fara gajit si ragait.
  • Orice insistare dupa un mesaj este egal cu anularea aplicatiei.
  • Nu va bateti capul sa aplicati ca si HELPER daca va stiti cu un comportament necorespunzator pe server.
  • Trebuie sa fiti un player activ pe server si cu vechime.
  • Limbajul este foarte important deoarece actiunile dvs. aduc daune serverului.
  • Invatati foarte bine regulamentul inainte de aplicare deoarece testul poate avea loc oricand.
  • Aplicatia nu este una exagerata vrem doar sa vedem ca va dati interesul.
  • Cei ce primesc aceasta functie pot fi avansati in functie de activitate.
  • Aplicatia se face printr-un topic nou cu TITLUL in genul acesta: [ HELPER ] Nume Prenume [ NUME FORUM / ID DIN JOC ]

EXEMPLU:

[ HELPER ] Carlito Navarro [ Carlito / ID: 69 ] 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Petrescu Mario Leon
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev/,,YouTuber"
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece ma joc pe FplayT de aproximativ 2 ani, ma consider o persoana cu cunostinte avansate in termenii de roleplay din mai multe motive, am foarte mult timp liber si nu sunt stresat de catre scoala, sunt pasionat de FiveM si de Roleplaying, iar cum FplayT in opinia mea este singurul server romanesc pe care se face roleplay, am decis ca pe acesta vreau sa imi dedic majoritatea timpului petrecut la calculator.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana foarte calma cu nervii de fier, sunt foarte dedicat si ambitios si nu imi place sa ma cert, prefer cand cineva se contrazice cu mine sa ii las lui dreptatea, de asemenea sunt si foarte hotarat in deciziile pe care le iau si nu prea am regrete in viata.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vasluianu Mihai
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Marioku
  • Ore jucate pe server: 290
  • De cat timp jucati pe server: Iulie 2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intr-o zi de scoala 5 ore, intr-o zi libera 8 ore cam asa.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Warn pentru condus non-roleplay. (am intrecut limita de viteza de 200km/h fara a imi da seama)
  • ID-ul din joc: 17507
  • Averea detinuta in joc: 950.000 in bani + motor zombie chopper full tunat + un tec full + bijuterii in valoare de 30k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In cazul in care as obtine functia de staff FplayT, mi-as dedica o parte mai mare a timpului meu liber pe server, as incerca oarecum sa imi injumatatesc timpul petrecut facand roleplay si facand tickete, as incerca sa imi conving prietenii sa sustina si ei la randul lor server-ul si l-as promova cat de mult as putea pe platformele mele de socializare. (YouTube, Insta, TikTok..)
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper pe server-ul FplayT cred se ocupa in mare parte cu ticket-ele facute de playeri, atat pe joc cat si pe discord, rezolva certurile, da tag-uri pe server-ul de discord si este apelata de catre membrii la nelamuriri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 100% am un pc cu rtx 3080 si i9-9thK
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share