Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Nebunu George [1343]


caddy
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Nebunu
  • 1.2 Prenume: George
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 19
  • 1.5 Înălțime: 1.80 
  • 1.6 Greutate: 70
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Nu am o locuinta stabila
  • 1.9 Număr de telefon: 063-6127

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu este cazul
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da,pentru furat carduri de credit,a intrat peste mine DIICOT-ul si m-au prin in flagrant imediat dupa ce imi incepusem activitatea la calculator,am stat 2 ani la inchisoare am ajuns la concluzia ca nu se merita sa fur pentru a imi asigura un trai mai bun,mai ales ca a trebuit sa platesc si diferite onorarii judecatoresti care m-au dus la suma de 17.000 de lei
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Da,din cauza anturajului,dar am vazut ca nu ma fac mai fericit si am decis sa nu mai consum,momentan sunt curat de cateva luni si asa am sa raman.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da, pentru geamuri fumurii,in general pentru modificari auto.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu mi-a fost suspendat permisul niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da,nu am probleme.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da,stiu sa vorbesc si niste engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu,asta fiind prima.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu,aceasta fiind prima
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu este cazul
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer de autobuz

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa interactionez cu cetatenii orasului Paleto intr-un mod diferit,nu vreau sa fiu tipul de politist care te "opreste" cand tu esti parcat sa te amendez pentru folii,nu am sa fiu tipul de politist care o sa te amendeze pentru orice abatere minora,vreau sa ajut cetatenii prin a ii invata ce e bine si ce e rau,nu sa ii taxez pentru abaterile mici,eu am sa urmaresc ajutarea cetateanului in a devenii mai responsabil.Merg pe premiza ca cu totii suntem oameni si este firesc sa gresim.Si in acelasi timp vreau sa protejez civilul de rand sa nu ajunga pe calea raului,cum am gresit si eu pentru ca am vazut ce ti se poate intampla daca nu esti atent si nici politia nu te poate ajuta la timp,poti intra in niste anturaje de nu mai poti sa le parasesti viu.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pai,tanar fiind,ar fi faptul ca eu chiar am avut probleme cu legea si am experienta in afacerile ilegale,dar inchisoarea m-a schimbat radical acum nu ma mai intereseaza tipul acesta de afaceri.Altceva ar fi ca sunt loial,nu vorbesc daca nu trebuie,pot tine un secret mare.Pot fi destul de autoritar daca este cazul.Incerc sa aplanez o situatie verbal,sunt de parere ca violenta aduce nici un bine.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: George
  • 5.2 Vârsta: 19
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Constanta,Techirghiol
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: de cand s-a lansat pe PC
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: de pe 10 Martie 2019
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 1343
  • 5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei?: Da
  • 5.13 Alte informații: Daca textele de mai sus de la informatii IC nu sunt prea coorente va rog sa ma scuzati.Multumesc pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share