Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Shiva Lazzari [Tristan/ ID: 12178]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tristan
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Pescara (italia)
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Experienta mea pe acest server este una destul de ridicata , am mai fost in staff si pot spune ca ma descurcam adica nu aveam probleme. Pot spune ca merit aceasta functie cat si pentru activitatea mea ridicata si seriozitatea mea fata de munca depusa de cineva .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un simplu baiat de 16 ani , nascut in italia si crescut in italia . O pasiune extraordinara pentru kickboxing (dublu campion national) . Sunt pasionat de gaming , merg la liceul de informatica din orasul meu pescara si iubesc sa ies afara cu prietenii mei pentru a ma distra .

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Shiva Lazzari
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tristan
  • Ore jucate pe server: 1900 (100 pe character)
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ 2 ani si jumatate 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6 ore in timpul saptamanii sau 10+ in weekend
  • Sanctiuni anterioare pe server: am un singur ban pentru meta-gaming 
  • ID-ul din joc: 12178
  • Averea detinuta in joc: 200.000 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: DA
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Aceasta functie nu va schimba caracterul meu asa cum nu l a schimbat pana acum . I
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: un helper ajuta sv prin orice intermediu fie discord sau in game pe tickete . Rezolva probleme si face sv un loc mai placut si linistit pentru a te juca.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share