Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Alizenu Kocovali (95186)


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Kocovali
  • 1.2 Prenume: Alizenu
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 19
  • 1.5 Înălțime: 1.86
  • 1.6 Greutate: 76
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 484-1210


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu, deoarece nu sufar de nicio boala
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da 
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, Engleza si Germana 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer Cargus, Pescar, Angajat in comert

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): 

    Înțeleg că Los Santos este un loc vibrant și plin de viață, dar este, de asemenea, un oraș cu numeroase provocări medicale și de sănătate publică. Dorința mea de a mă alătura departamentului medical al Los Santos este motivată de mai multe aspecte:Contribuția la comunitate: Fiind parte a departamentului medical, aș avea oportunitatea de a contribui activ la îmbunătățirea sănătății și bunăstării locuitorilor Los Santos. Aș putea oferi ajutor și îngrijiri medicale celor în nevoie, ceea ce ar avea un impact pozitiv asupra comunității în ansamblu.

  • Experiență și dezvoltare profesională: Fiind într-un mediu atât de dinamic, aș avea oportunitatea de a învăța și de a crește profesional. Los Santos oferă o gamă largă de cazuri medicale și de urgență, ceea ce ar fi extrem de stimulant și ar contribui la dezvoltarea mea continuă în domeniul medical.

  • Adversitatea cazurilor: Orașul Los Santos este cunoscut pentru diversitatea sa, inclusiv pentru problemele medicale și de sănătate asociate unei populații mari și diversificate. Lucrând în acest mediu, aș fi expus la o varietate de cazuri medicale și situații de urgență, ceea ce ar fi o provocare constantă și m-ar ajuta să îmi dezvolt abilitățile și să-mi perfecționez cunoștințele.

  • Echipa și colaborarea: Colaborarea cu alți profesioniști din domeniul medical în cadrul departamentului ar fi o experiență valoroasă. Lucrând împreună pentru a furniza îngrijire de calitate și pentru a gestiona situațiile de urgență, am putea face o diferență semnificativă în viața oamenilor din Los Santos.

  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt un candidat unic datorită abilităților mele interpersonale dezvoltate, capacității de a lucra eficient sub presiune și angajamentului meu față de îmbunătățirea continuă. Experiența mea variată și pasiunea pentru îngrijirea pacienților îmi permit să aduc o perspectivă proactivă și soluții inovatoare în echipa medicală din Los Santos.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Alin
  • 4.2 Vârsta: 17 
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Timisoara
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 8 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: de 2 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  40 dar fac orele pana vineri
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 95186
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 2-4 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: nu
  • 5.0 Alte informații: nu
Link to comment
Share on other sites

RESURSE UMANE - SPITALUL JUDETEAN VICEROY

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

Minim 50 de ore, cand le faci, refaci si CV-ul

 

Cu respect,

Director Adjunct - Antonio Cristian

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share