Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] POPA ALEX [27057]


Recommended Posts

  • 1.1 Nume: Popa
  • 1.2 Prenume: Alex
  • 1.3 Sex:  M 
  • 1.4 Vârsta: 23 
  • 1.5 Înălțime: 1.90
  • 1.6 Greutate: 90 KG
  • 1.7 Naționalitate: ROMAN
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 966-9443


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: DA
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: NU 
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: NU 
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: NU
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: NU 
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:  Da , am fost arestat pentru fuga de politie. A trebuit sa imi apar cel mai bun prieten al meu!
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: NU
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: DA , AM PRIMIT O AMENDA PENTRU TRECERE PE CULOAREA ROSIE A SEMAFORULUI.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: DA
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: NU
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: DA 
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: DA , am cunostiinte foarte marii in limba engleza .

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: DA 
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pescar , petrolist , mecanic , sofer de autobuz , postas , croitor .

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Imi doresc sa ma alatur Departamentului Medical Los santos deoarece , visul meu din copilarie a fost salvarea de oamenii si vietii. In fiecare zii ma jucam de a medicul , in speranta ca intr-o buna zii voi putea ajunge unul , care va avea sansa si va reusii sa ajute si sa salveze vietiile oamenilor . Imi doresc foarte mult sa intru in Departamentul Medical Los Santos , deoarece vreau sa demonstrez ca pot si ca voi putea . Imi voi pune pretul vietii fiecarui pacient!!! Dar avand in vedere ca am ajuns in ipostaza de a resuii sa imi depun CV ul catre departament , chair imi doresc sa primesc o sansa ! 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu pot sa zic ca ma diferentiez fata de ceilalti candidati deoarece TOTI SUNTEM LA FEL! NU exista diferente intre oamenii . Fiecare cu calitatile lui si defectele lui! Dar tot ce pot spune este ca sunt foarte calm si ca stiu cum sa imi pastrez un limbaj cursiv si educat fata de orice persoana , chit ca este o presoana cunoscuta chit ca nu cunosc persoana respectiva.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Patrick
  • 4.2 Vârsta: 13 ( fac 14 pe 21 mai.)
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Din anul 2020
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Din anul 2022 cred.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  200 de luni aproximativ 
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 27057
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 5-6 ore pe putin
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Am avut un ban cred , dar nu mai stiu data exact dar acum 1 an si ceva 100% 
  • 5.0 Alte informații: Imi doresc doar sa primesc o sansa... Atat imi doresc doar o sansa daca se poate as fii foarte recunoscator
Link to comment
Share on other sites

RESURSE UMANE - SPITALUL JUDETEAN VICEROY

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

Refaci CV-ul cand faci 14 ani

 

Cu respect,

Director Adjunct- Antonio Cristian

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share