Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie Spitalul General [CV]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Iustin

1.2 Prenume: Constantin

1.3 Sex: Masculin

1.4 Vârsta: 19

1.5 Înălțime: 1.79

1.6 Greutate: 76KG

1.7 Naționalitate: Romana

1.8 Adresă: -

1.9 Număr de telefon: 538-1828

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.

2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.

2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.

2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.

2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.

2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.

2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Pot sa vorbesc si engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu.

3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -

3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.

3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -

3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Prima mea slujba a fost ca santierist, dupa am fost angajat la Posta Romana, dupa m-am angajat la Urgent Cargus si in prezent sunt sofer de autobuz avansat.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos din pricina ca vreau sa contribui la salvarea oamenilor, dorind sa protejez pe cat de mult posibil cetateni acestui oras, impiedicand raspandirea decesilor. De mic copil mi-am dorit sa ajut oameni iar cand am terminat liceul, visul meu era de a deveni medic asa ca m-am straduit foarte tare incat am terminat facultatea si masterul. Iubesc din tot sufletul oameni facand tot posibilul sa ii protejez si sa le asigur sanatatea.

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In opinia mea eu cred ca diferenta dintre mine si ceilalti candidati este ca, sunt foarte implicat in tot ceea ce fac mereu cu o voie de a invata, si desigur foarte serios mereu facand tot posibilul in a face o lume mai frumoasa, iubiind aceasta meserie.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Iustin

4.2 Vârsta: 14 ani

4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Roman, judetul Neamt.

4.4 De când vă jucați GTA V?: Ma joc GTA V din 2019

4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe server din Februarie, 2020

4.6 Cate ore aveti pe server?: Am 89 de ore la momentul actual.

4.7 Ce ID aveti in joc ?: 2535

4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Intre 4-5 ore, dar depinde si de activitatile scolare si extra scolare

4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu.

5.0 Alte informații: -

Link to comment
Share on other sites

1.1 Nume: Leonard

1.2 Prenume: Gago

1.3 Sex: Masculin

1.4 Vârsta:  21

1.5 Înălțime: 1.83

1.6 Greutate: 80KG

1.7 Naționalitate: Romana

1.8 Adresă: -

1.9 Număr de telefon: 715-6619

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.

2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.

2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.

2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, am fost complice la o fuga de politie cu un prieten din copilarie, de 2 ori cu el in vehicul am fost fugariti de politie ,iar odata am fost inchis pe nedrept ,am dovada

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.

2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: DA

2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.

2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Pot sa vorbesc si engleza si franceza

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu.

3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -

3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.

3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -

3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Prima data am fost santierist, dar am avut si cateva zile lucrate la cargus sau posta, am fost o lunga perioada sofer avansat iar acum sunt petrolist

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur Pentru ca viata altora mi se pare foarte importanta si nu este ceva de joaca, este un job care mi se potriveste deoarece imi place sa vorbesc si sa interactionez cu oamenii. Vreau sa ajut oamenii cu probleme cum si eu am fost ajutat la randul meu . Cred ca sunt potrivit deoarece sun sociabil, imi place medicina si cum am spus vreau sa ajut.

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): IPai cred ca din cauza ca imi place sa ma implic, sa ajut si sunt dispus sa salvez cat mai multe vietii. Sunt in oras de ceva vreme si faptul ca interactionez des mi se pare ceva necesar pentru aceasta slujba

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Leonard 

4.2 Vârsta: 15 ani

4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Roman, jud Gorj dar locuiesc in Belgia

4.4 De când vă jucați GTA V?: Ma joc GTA V din toamna anului 2020

4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe server din Septembrie 2021

4.6 Cate ore aveti pe server?: Am 134 de ore la momentul actual.

4.7 Ce ID aveti in joc ?: 34990

4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Intre 4-6 ore, dar depinde si de ce fac inafara jocurilor

4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Un warn care a fost dat degeaba zic eu

5.0 Alte informații: -

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share