Jump to content
×
×
  • Create New...

(CV) Gicu Cruce


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Cruce
  • 1.2 Prenume: Gicu
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:24
  • 1.5 Înălțime:1,80
  • 1.6 Greutate: 80 kg
  • 1.7 Naționalitate : Roman
  • 1.8 Adresă: - 
  • 1.9 Număr de telefon: 611-8710

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit amenda pentru viteza, 7000 de dolari in prima mea zi in oras. 
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, pot spune ca vorbesc fluent si limba engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: - 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Spitalul General - Respins pentru ca al meu CV nu era complet.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pescar, Salubrizare, Postas in cadrul Postei Romane, curier in cadrul Urgent Cargus si nu in cele din urma sofer de autobuz.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Nu pot spune ca exista un singur motiv pentru care doresc sa ma alatur Departamenului de politie din Los Santos, dar pot incerca sa enumar macar doua dintre ele..Tatal meu a fost politist si este un foarte cunoscut om al legii, el a luptat toata viata pentru dreptate si drepturi ale cetatenilor din Los Santos. Intr-unul dintre jafurile de acum 2 ani el a fost ucis cu sange rece de catre unul dintre infractori. Cu toata sinceritatea, pot spune ca aceasta meserie nu m-a atras din prisma faptului ca mi-a luat unul dintre parintii mei dragi.  Zilele trecute, eu impreuna cu cumnatul meu ne intreptam catre balta din Sandy Shores pentru a pescui, voiam doar sa avem o activitate relaxanta, in drum spre balta am fost opriti de un grup infractional de minim 4 persoane, am fost amenintati cu arma, si obligati sa oferim tot ce economisem in ultimele 3 luni, eu, cat si cumnatul meu. Din acel moment am decis ca pot macar incerca sa duc flacara aprinsa de tatal meu mai departe.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Tind sa cred ca, spre deosebire de colegii mei, eu voi incerca sa fiu mai mult decat un simplu politist, voi incerca sa ofer liniste si siguranta societatii nu doar in timpul programului dar si in afara acesteia, am motivatia si dorinta aprinsa pentru a realiza acest lucru. Pe langa asta, vazand-o pe mama mea zilnic, inconjurata de singuratate si cu putina teama de a trece strada, tot ce pot face e sa ma asigur ca nimeni in Los Santos nu traieste acelasi sentiment, mai ales mama . Promit solemn ca voi da, nu 100% ci 1000%. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Andrei
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :24
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Galati
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2022
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 2 saptamani
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) :101
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da, voi sta cel putin 2-3 ore zilnic
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da
  • 5.14 Alte informații : Iti multumesc frumos pentru timpul acordat. Zi faina, Andrei !
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share