Jump to content
×
×
  • Create New...

[RE] Álvaro Almonte [30555]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume: Almonte
1.2 Prenume: Álvaro 
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta: 27
1.5 Înălțime: 1.92
1.6 Greutate: 90 Kg
1.7 Naționalitate: Roman
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon: 320-0273
 

INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, cazierul meu este curat.
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, sunt perfect sanatos
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, sunt intr-o forma fizica foarte buna 
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Dupa cum am specificat mai sus nu sufar de nici o boala si sunt perfect sanatos.
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am avut nici un antecedent cu Politia.
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am avut nici un antecedent cu Politia.
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, incerc cat de mult sa ma feresc de aceste substante si sa ma mentin sanatos.
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu am primit niciodata vreo amenda
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Am cunostinte atat in limba romana cat si in mai multe limbi cum ar fi engleza si germana.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Fost Politist.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE(4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Ambii mei parinti lucreaza in acest domeniu ,acest lucru ma face să reaplic la Departamentul de politie din Los Santos,tatal meu este agent special DIICOT iar mama mea este politist de frontiera, m-a impresionat foarte mult cu ce se ocupa serviciu pe care il detineau si m-a redeterminat sa imi depun cv-ul in Politie dupa ce am fost in trecut pentru o perioada destul de lunga membru al acestui Departament, Sunt sigur ca toti agenti politiei din Los Santos sunt niste profesionist si niste colegi foarte prietenosi cu care pot munci in echipa.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):In primul rand, doresc sa mentionez calitatile pe care mi le-am dezvoltat pe parcursul vietii: corectitudine, respect, atuul de a lua singur decizii in situatii critice sau de bariera mentala,abilitatea de a ramane calm si a putea comunica in orice situatie. In schimb, de-alungul anilor petrecuti in job-uri in care am lucrat cu oameni, pot spune ca am deprins o calitate foarte importanta in absolut orice loc de munca si anume munca in echipa.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER(5.0) ))

5.1 Prenume : Remus 
5.2 Vârsta ((Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 17
5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Momentan locuiesc in Germania dar m-am nascut in Bucuresti
5.4 De când vă jucați GTA V? : 4-5 ani 
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : de 2 ani 
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 100 ore : 1400
5.7 Ce ID aveti in joc? : 30555
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu Da, sunt constient de aceata regula.
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?:Da/Nu  Da, sunt constient de aceata regula.
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da, sunt constient de aceata regula.
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10 risc ban provizoriu?:Da/Nu Da sunt constient si voi incerca pe cat posibilul sa nu incalc aceste criterii
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da 
5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da 
5.14 Alte informații : -

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share