Jump to content
×
×
  • Create New...

[Aplicatie] Clementin Aurelius [ID: 4186]


Clementin
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Clementin 
  • 1.2 Prenume: Aurelius
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 28
  • 1.5 Înălțime: 180cm
  • 1.6 Greutate: 80
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: Oras Rhodes

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: nu
  • 2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: nu
  • 2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: nu
  • 2.5 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: da

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat: 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: nu
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Vanator,Miner,Birjar, Pescar

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Rhodes? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur departamentului de politie pentru a prinde mafiotii care isi fac veacul prin orase.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): :Nu imi doresc sa fac comparatii intre mine si restul candidatiilor,sunt o persoana calma respectoasa care a invatat decretul politistilor ,care cunoaste legea fir cu fir ,actionez pentru a face dreptate ,imi place sa imi fac treaba pana la capat ,job-ul de vanator mi-a oferit o anumita experienta pentru a folosii arma ,sunt un pistoler destul de bun tintesc scrumul unei tigari de la o distanta de 300 de metrii ,nu stiu ce ia lovit de la asemenea distanta ,in rest sa imi spuneti dumneavoastra cand o sa ma vedeti in practica ce ma diferentiaza de restul candidatiilor la un asemenea post mirific.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Valentin
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 28
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați RedM? : Noiembrie 2023
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Noiembrie 2023
    5.6 Cate ore aveti pe character? (
    Minim 50 ore) : 625
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 4186
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban provizoriu?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei? : Da, partial.
  • 5.13 Alte informații :
Link to comment
Share on other sites

CERERE RESPINSA

Domnule Clementin Aurelius,
Din pacate cererea dumneavoastra a fost respinsa. Va multumesc pentru intelegere si va urez mult succes in continuare ! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share