Jump to content
×
×
  • Create New...

[APLICATIE] Bill Longley Miller [ID:1055]


edi737
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Longley.
  • 1.2 Prenume:Bill Miller.
  • 1.3 Sex: M.
  • 1.4 Vârsta:27.
  • 1.5 Înălțime:1.97.
  • 1.6 Greutate:90kg.
  • 1.7 Naționalitate:American.
  • 1.8 Adresă:-

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu, nu sufar de nicio boala fizica.
  • 2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
  • 2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.5 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da, sunt capabil.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat:Am fost admis. Fiind Serif-Adjunct in New Austin
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost vanator.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Valentine? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc să fac parte din Departamentul de Poliție al orașului Saint Denis pentru a contribui la reducerea numărului de infracțiuni comise în acest oraș, iar pe termen lung îmi doresc să ajut la evoluția acestui departament, să contribui la conceptul de 'Siguranță și Încredere' și să mă remarc în rândul viitorilor mei colegi. Totodată, doresc să mă implic într-un colectiv ca acesta, deoarece consider că am calități foarte bune în ceea ce privește comunicarea. Pe un alt plan, cel subiectiv, ma simt atras de statutul si puterea pe care o poti atinge in cadrul acestui departament dintr-o perspectiva stric profesionala, imi doresc sa folosesc aceasta putere pentru a aduce orasul Saint Denis la gloria de odinioara'. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Fiecare aduce în colectiv atribuțiile sale și prin acestea se diferențiează de ceilalți candidați. Sunt convins că nu sunt singurul însă consider că pasiunea pe care o am față de meserie și față de lege reprezintă un plus. Meseria de polițist trebuie aplicată corect, cu seriozitate și profesionalism, și trebuie să vină din dorința de a ajuta, de a proteja, de a te asigura că la finalul zilei toată lumea are parte de dreptate și se poate întoarce acasă în siguranță. Pot să lucrez în echipă fără probleme cât și singur, atât în situații dificile, cât și în situații mai calme. Îmi place să învăț și doresc să mă perfecționez în ceea ce fac în fiecare zi și să fiu puțin mai bun azi decât am fost ieri. Cred că un alt lucru care mă diferențiează este pasiunea și respectul pe care îl am atât față de meseria aceasta cât și de practicanții ei, și cred că la finalul zilei este foarte important să practici ceea ce și iubești.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Edi
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :19 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Pitesti.
  • 5.4 De când vă jucați RedM? :Joc de 2 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :De la deschidere.
    5.6 Cate ore aveti pe character? (
    Minim 50 ore) :180 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :1055
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban provizoriu?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da.
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei? :Da, l-am citit.
  • 5.13 Alte informații :-
Edited by edi737
Link to comment
Share on other sites

CERERE ACCEPTATA

Domnule Bill Miller Longley,
Deoarece ați fost acceptat în departamentul de poliție, vă așteptăm să discutăm la secția Valentine!Aveti termen 24 de ore din momentul in care v-a fost acceptata cererea, in cazul in care nu va prezentati la sectie pentru a discuta in acest interval, cererea dumneavoastra va fi respinsă automat. Vă sfătuim să vă gândiți bine la decizie, deoarece locurile în poliție sunt limitate! Mulțumim! Cu stima Sherif Busta Babanu Bogdan!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share