Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Enache Marius [haddadd / 15925]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dragomir Marius
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Hamburg 
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt in practica .
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sincer eu cred ca merit aceasta functie nu doar pentru ca am mai fost membru staff si pentru ca sunt o persoana cu multa rabdare si pot ajuta persoanele noi si problemele de pe server cat si colegii mei in caz de nevoie .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut , ma numesc Marius , am 19 ani si locuiesc in Germania . Ma consider o persoana calma , de treaba si imi place in timpul meu liber sa ma joc pe calculator diverse jocuri . Pot face fata multor probleme si ma gandesc de 2 ori inainte sa actionez indiferent de problema . Imi place sa comunic cu lumea , sa-i fac sa se simta bine in prezenta mea si sa-i fac sa rada . Jucandu-ma zi de zi FiveM fiind jocul meu preferat , am ajuns la concluzia ca serverul poate fi foarte optimizat dar conteaza foarte mult si comunitatea , ceea ce mi-a pus de gandit sa reaplic deoarece vreau sa ajut si sa rezolv nelamuririle playerilor .  

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Enache Marius 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): haddadd 
  • Ore jucate pe server: 2330 
  • De cat timp jucati pe server: Am luat o pauza de un an de zile si m am reapucat recent dar inainte de asta cred ca de aproximativ 2 ani .
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Din placerea mea de a ma juca pe server si avand timp liber 5-6 ore , dar daca este nevoie la o anumita ora de un membru staff pot fi la orice ora .
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut 2 sanctiuni la inceput cand aproape m-am apucat si faceam prostii . ( 1x Metagaming ) ( 1x Suferinte ooc ) dar m-am invatat minte si de la aproximativ 150 ore pana la 2300 nu am mai avut nicio sanctiune.
  • ID-ul din joc: 15925
  • Averea detinuta in joc: Detin 1x Submarin (1.000.000$) / Arme / Cateva masini / 200k+
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sincer nu , am avut multe roleplay-uri pe server ( Politist / Medic / Mafiot ) si nu am avut problema cu nimeni si multi m au stiut de persoana ok . Cat si membru staff cat am fost , nu am avut o cearta / discutie cu un alt coleg sau sa am vreo reclamatie .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): - 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit , doar ca mi-as calcula timpu incat sa pot ajuta playerii comunitatii cat sa am si un roleplay pe server .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playeriilor de pe comunitate rezolvandu-le problemele sau altercatiile cu alti playeri , facand un server cat mai curat .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da. 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur . 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share