Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Cazacu Alexandru [29316]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Cazacu
  • 1.2 Prenume: Alexandru
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:22
  • 1.5 Înălțime:1.93
  • 1.6 Greutate:94kg
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 456-3052

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Sunt un cetatean legal al comunei Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de o anumita boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: - 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu am fost retinut pentru o crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Am fost arestat pentru incalcarea limitei de viteza.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am facut uz de substante .
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit mai multe contraventii: -Depasirea limitei de viteza | Derapaje controlate | Incalcarea culorii rosie a semaforului.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Detin un permis valabil de conducere.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Am fost sanctionat cu retinerea acestuia pe o perioada de 90 de zile + 15 zile cu dovada.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sunt capabil in aceasta circumstanta.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Cunosc limba Engleza la un nivel mediu-performant.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da, am mai trimis mai multe aplicatii Departamentului de Politie Los Santos.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Unele au fost Acceptate, iar unele Respinse din anumite motive.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, am facut parte din echipajul medical Los Santos.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: ACCEPTAT
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: - 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa fac parte din acest departament pentru a regla haos-ul care este in desfasurare in oras in momentul in care trimit acest CV, scopul meu este unul de a arata Populatiei caci Departamentul de Politie nu se axeaza doar pe Interventii si sanctiuni, doresc sa dovedes acestui oras ca suntem dornici de a ii ajuta si de a le explica anumite lucruri care tin de noi, dar si cele care nu tin in mare parte de noi. Am observat o multime de oameni care arunca cu ura in Departament, din acest motiv doresc sa creez o imagine buna departamentului de politie. Un alt motiv ar fi acela caci am anumite abilitati care pot ajuta la protectia orasului, Puterea de negociere in caz de ostatic sau suicid, Manipularea in favoarea noastra, abilitatea de a manevra un vehicul la viteze de peste 300 km/h, o precizie in actiunea de folosire a armelor din dotare, letale sau neletale. Cu aceste cuvinte fiind spuse, sper ca mi-am exprimat destul de bine intentiile si beneficiile pe care le aduc acestui departament alaturi de restul aplicantilor din aceasta tura.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Diferenta dintre mine si restul concurentilor este faptul caci eu sunt o persoana calma, ambitioasa si serioasa, consider caci odata cu echiparea uniformei de Politie, iti asumi anumite restrictii, deoarece purtand aceasta uniforma, tu ca persoana reprezinti departamentul, asa ca, ai nevoie de o seriozitate extrema si multa intelegere. Faptul ca sunt capabil sa actionez sub o presiune mare, este inca un fapt care ma diferentiaza de restul cetatenilor care doresc sa faca parte din departamentul acesta, multi dintre urmatorii aplicanti, nu au abilitatea de a negocia in cazuri extreme care pun la bataie viata unui cetatean sau chiar al unui coleg, acest lucru necesita o abilitate la un nivel inalt de psihologie, din acest lucru deducem caci nu toti cei care trimit o aplicatie catre acest departament sunt capabili pentru acest lucru.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Alex
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Salaj
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : de peste 2 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Sfarsitul lui 2021
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 1800
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :29316
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Am citit informatiile legate de aplicatie.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Am citit regulamentul politiei
  • 5.14 Alte informații : Succes.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share