Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ionut Sebastian [ SebyHaz / 85410 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ionut Sebastian
  • Varsta reala: Am varsta de 18 ani.
  • Orasul unde traiti: Bacau.
  • Cu ce va ocupati: Ma ocup cu muzica, studiez instrumentul de percutie si pian.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt in totalitate o persoana calma, sincera, hotarat pe cuvant, cizelat si respectuos. Am destul timp pentru a ma juca si ajuta toti jucatorii care au nevoie de STAFF, fiind si unul capabil pentru aceasta functie cu o disteritate mentala pe placul tuturor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Ionut Sebastian, sunt muzician, cand si in Ateneul din Bacau la instrument de percutie TIMPANI, fac asta de cand sunt mic ca domeniu muzica, fotografiez in timpul liber, imi place foarte mult sa editez dar sa si ma joc. Sunt o persoana sociabila care imi place extrem de mult comunicarea cat si rationamentul persoanelor din jur fara impulsivitate. Sunt foarte prietenos cu oamenii cuvinciosi care merita respectul si onoarea mea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ionut Sebastian.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Hazossi
  • Ore jucate pe server: 1280
  • De cat timp jucati pe server: Joc de foarte mult timp dar au aparut anumite compliactii pe parcursul anilor unde mi am pierdut contul din cauza hackerilor de pe EPIC si luand o pauza considerabila.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Fiind perioada BAC, am avut o perioada unde nu prea am fost activ, dar am revenit in forta invatand si materia iar acum pot acorda undeva la 5-6 ore zilnic.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban pentru CORUPTIE deoarece am fentat involuntar pontajul cu `Allowlist` si stateam foarte mult in acesta iar unul pentru ca nu am avut destl timp pentru MEDIC si nu am finalizat zilele ramase.
  • ID-ul din joc: 85410
  • Averea detinuta in joc: Nu detin o avere, doar ce m-am reapucat. Estimativ la 200k si 2 masini VIP cumparate.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sinecr nimic, deoarece consider persoanele in mod egal care detin aceasta functie si sunt constient ca toti suntem capabili sa o tinem in frau si sa o ducem pana la capat cu succes.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutarea playeri-lor cu diferite intrebari sau situatii critice IN JOC care le-au facut alti jucatori pentru a nu le strica buna dispozitie si modul de joc, prevenirea oamenilor cu intentii rele pe comunitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share