Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Denis Caragia [ Denis0ka / ID: 1953 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Denis Caragia.
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Galati.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da,cunosc la perfectiune regulamentul serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Doresc sa ajut server-ul in modul in care pot eu.Vreau sa pot ajuta persoanele care au nevoie cum si eu la randul meu am fost ajutat de actualii membri staff. Doresc de asemenea in caz ca obtin aceasta functie sa fiu sanctionat in legatura cu orice greseala pe care o fac. Daca as primii aceasta functie cred ca ar fi o provocare pentru mine si voi avea grija de aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut. Numele meu este Caragia Denis si locuiesc in Galati .Nu imi place sa fiu insultat sau luat la misto,deoarece sunt o persoana care respecta persoanele,indiferent de varsta lor. Cat timp eu te respect ,consider ca si tu ar trebuii sa ma respecti pe mine. Nu-mi place sa fiu mintit. (mai ales de persoanele in care am putina incredere) Sunt sincer,modest,intelegator si prietenos ,calm . Pasiunile mele sunt progamarea si tehnologia . Engleza mi-a fost impusa de cand eram mai mic si in timp a inceput sa imi placa si sa devina o pasiune. Imi mai place sa ma joc,sa ies cu prietenii mei in oras,sa ma dau cu skateboard sau iarna cu Ski-urile/Snowboard. Anotimpul meu preferat este vara,deoarece imi place ca am mai mult timp liber pentru mine si pot sa imi dezvolt pasiunile.Imi place sa ma distrez si sa merg in cluburi ,la party-uri etc .Iti multumesc ca mi-ai citit aplicatia si iti doresc o zi frumoasa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Denis Caragia
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Denis0ka
  • Ore jucate pe server: 2100
  • De cat timp jucati pe server: 6 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 Ban-uri - Ambele Coruptie + 1 Warn de PG 
  • ID-ul din joc: 1953
  • Averea detinuta in joc: 20 Milioane+.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu,doar dezbateri asupra unor sanctiuni.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as primii aceasta functie mi-as dedica timpul petrecut pe server pentru a ajuta playerii si pentru a-mi face treaba de membru staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Eu cred ca functia de Helper este una foarte importanta si grea de indeplinit. Eu cred ca membrii staff se ocupa de toate probleme pe care playerii le au pe server: Reclamatii,Buguri,Nerespectarea regulamentului, Intrebari legate de joburi sau alte lucruri pe care un player nou nu le stie. Eu cred ca helperii trebuie sa fie corecti si sa santioneze exact cum cred de cuviinta depinzand de situatia in care se afla. Membrii staff,de asemenea trebuie sa fie activi si sa doreasca constant sa aduc un bine server-ului si sa dedice cum pot ei. O chestie importanta ar mai fi sfaturile gradurilor superioare tie. Persoanele care au un grad mai mare decat tine in staff probabil sunt mai experimentati si cred ca daca le-ai cere parerea in legatura cu orice te-ar ajuta. Orice sfat este bine venit din punctul meu de vedere oricand. Eu cred ca helperii sunt baza unei comunitati stabile. Multumesc inca o data pentru atentia acordata.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share