Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Robert Belcot[ R9BERT / 101094 ]


Recommended Posts

Informații din viața reală:

  • Numele real: Robert Ciprian
  • Vârsta reală: 23 ani fac 24 pe 7.05
  • Orasul unde traiti: Husum , Germania 
  • Cu ce va ocupati: Lucrez la Carglass GMBH
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, l-am studiat cu atenție.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție deoarece am o experiență solidă în gestionarea situațiilor tensionate și în soluționarea problemelor. Am o abordare calmă și rațională în orice circumstanță și sunt dedicat să ajut comunitatea serverului să prospere și să ofere o experiență plăcută tuturor jucătorilor. Îmi doresc să contribui activ la menținerea unui mediu pozitiv și respectuos pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoană responsabilă, muncitoare și empatică. Îmi place să ajut și să fiu de folos celor din jur și sunt foarte pasionat de gaming. Îmi place să învăț mereu lucruri noi și să mă dezvolt continuu, iar dorința mea este să aduc un plus comunității în orice fel pot.


     

    Informații de pe joc:

  • Numele din joc (Buletin):Robert Belcot
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): R8BERT
  • Ore jucate pe server: Aproximativ 856 de ore
  • De cat timp jucati pe server: Din 25 Noiembrie 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: În medie, 6-7 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un Cop Bait
  • ID-ul din joc: ID: 101094 
  • Averea detinuta in joc: Nu am avere, ca am dat banii pe  prostii la inceput.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, am o reputație bună pe server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, am o relație respectuoasă cu membrii staff-ului.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Dacă aș obține această funcție, aș fi și mai implicat în rezolvarea problemelor jucătorilor și a situațiilor de conflict. Aș fi mereu disponibil să ofer suport și să îndrum jucătorii noi în regulile și procedurile serverului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupă cu gestionarea și rezolvarea problemelor jucătorilor, monitorizarea respectării regulilor și menținerea unui mediu de joc pozitiv și plăcut pentru toți utilizatorii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea să filmez în situații necesare.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Edited by R9BERT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share