Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Diego Santiago [ Rusty / ID:47080]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cosmin
  • Varsta reala: 19 ani
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta funcție deoarece pun corectitudinea mereu pe primul loc si consider ca ma pot ocupa in mare parte de atribuțiile pe care îmi doresc sa le obțin in urma aplicației.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Cosmin, am vârsta de 19 ani, sunt din orașul Craiova.In timpul liber îmi place sa-mi petrec timpul alaturi de prietenii mei, sa ma joc pe calculator si sa vizionez meciuri de fotbal.Sunt un jucător de FiveM din anul 2021 si sunt de părere ca acest joc m-a ajutat foarte mult in dezvoltarea mea pe plan personal prin formarea unei noi personalități.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Diego Santiago
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Rusty
  • Ore jucate pe server: 1950
  • De cat timp jucati pe server: Din anul 2022, dar cu câteva pauze.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 6 ore, dar activitatea fluctuează in funcție de timpul meu liber.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din păcate, neavând un nivel foarte dezvoltat de Roleplay am acumulat câteva greșeli. 4 warn-uri, un ban provizoriu pentru Coordonare pe Discord pe data de 30.05.2022, si un ban de corupție. In ultima perioada nu am mai avut antecedente dorind sa ma perfecționez si sa îmi îndrept greșelile din trecut.
  • ID-ul din joc: 47080
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 45-50 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, chiar contrariul, am reușit sa leg prietenii cu foarte multi membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obține aceasta funcție, activitatea mea de pe server ar creste, dar si implicarea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: După părerea mea un Helper are atribuția de a informa si ajuta playerii serverului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share