Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Piciones Alexandru[ Piciu/ ID: 9800 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dragan Alexandru
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Imi doresc foarte mult acest grad deoarece cred si imi sustin ideea ca pot oferii jucatorilor de pe acest server o experienta mai buna si fara fail uri si pot sa le arat jucatorilor incepatori cum sa atinga sa faca un Roleplay Avansat !
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Alexandru , am 17 ani sunt din Constanta si preocuparea mea principala este scoala ,  imi place sa ma joc pe calculator si sa joc fotbal , cand eram mai mic am facut fotbal de performanta dar de cand cu pandemia am renuntat , sunt o persoana calma si cat de posibil rationala in orice de situatie , imi place sa ma joc mult fivem si consider ca pot oferii jucatorilor un start fara fail uri in RP-ul lor pe comunitatea FPLAYT  . Nu doresc sa ma "laud singur" deoarece nu imi place dar incerc sa invat din greseli si sa nu le mai fac din nou. Am facut o greseala sa fac Tranzactii OOC pe server dar incerc sa nu las trecutul sa ma macine asa ca imi doresc sa aplic in staff !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Piciones Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Piciu
  • Ore jucate pe server: 2315
  • De cat timp jucati pe server: In 2020 am intrat prima data pe server dar ma joc in fiecare zi din 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: min 8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Regret sa raspund sa aceasta intrebare cu Da ; Cea mai mare si grava sanctiune este un BAN pentru Tranzactii OOC , si inca 2 ban uri unul pentru RP scarbos si esecul de a sta intr-o factiune legala , 2/4 warnuri facute la inceput de drum , niste greseli prostesti pe care le regret
  • ID-ul din joc: 9800
  • Averea detinuta in joc: 3.5 milioane , o casa in vinewood
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Consider ca nu , deoarece sunt o persoana destul de caterinca si nu caut conflicte cu lumea
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face ceva diferit as ramane acelasi om pentru ca acesta sunt si nu o sa imi schimbe comportamentul doar pentru ca am un grad pe un joc , o sa ascult parerea la ambele tabere si daca nu stiu cum sa gestionez anumite puncte o sa cer un ajutor la un membru superior , nu este o rusine sa intrebi daca nu stii
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu playerii care au o problema ooc si trebuie sa fie atent pe cine si cum sanctioneaza si sa nu aiba preferinte in orice fel de situatie si sa fie rational si de treaba !
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share