Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mihai Popescu [ ICS / ID: 16216 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Chiriac Sebastian
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit acesta functie deoarece am experienta ca membru staff pe acesta comunitate, stiu ceea ce trebuie sa fac si cunosc regulamentul. Pot spune ca experienta pe care am avut-o anterior ca menmbru staff imi aduce un avantaj, dar din pacate timpul m-a obligat sa renunt la aceasta temporar.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut, numele meu este Sebi. Am varsta de 17 ani si locuiesc in Bucuresti. Acum 3 ani am intrat pentru prima data pe serverul vostru de Fivem. Prima mea opinie a fost una buna, intrucat observam lucruri noi si bine puse la punct. Incet incet am inceput sa ma atasez mai mult de acest server, chiar daca imi era greu cu un nou set de reguli, modul in care erau si sunt explicate m-a ajutat sa-le invat destul de usor. In timp mi-a dezvoltat o pasiune si asa mi-a venit decizia sa aplic pentru functia de Helper.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mihai Popescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ICS
  • Ore jucate pe server: 2120
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da, 3 banuri ( esuarea de a sta intr-o factiune, dissconect in rp si coruptie. ) si un warn ( actiune ilegala in zona publica ) [ ultimul ban l-am luat la 300 de ore ]
  • ID-ul din joc: 16216
  • Averea detinuta in joc: ~ 3.000.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa gasesc cat mai multe bug-uri ca apoi sa le raportez. Pe de alta parte as vrea ajut cu idei de update-uri ce ar ajuta comunitatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un membru staff are o responsabilitate destul de mare. In primul rand ca membru staff trebuie sa ai rabdare pentru a te asigura ca rezolvi ticketele corect. Ca menbru staff trebuie sa-i ajuti cu raspunsuri pe cei care au nelamuriri si sa-i sanctionezi pe cei care deranjaza diferite roleplay-uri si sa le expici exact unde au gresit ca pe viitor sa nu mai incalce regulamentul sau sa deranjaze alti jucatori. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: NVIDIA ShadowPlay
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share