Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Dumiter Sergiu [ Scorpion / 54714]


Recommended Posts

zz7c9C5.png


 


 

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dumiter Sergiu
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Oradea
  • Cu ce va ocupati: Tehnician de mentenanta 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): pentru ca sunt o fire foarte corecta si probabil cel mai mult as sta pe tickete 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana linistita si deobicei nu mi place sa mi pun mintea cu oamenii care sunt pe scandal,daca te vad prost te las sa ramai asa,nu mi pun mintea cu genul asta de oamenii

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Sergiu Dumiter 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Scorpion
  • Ore jucate pe server: 3000+ daca nu gresesc 
  • De cat timp jucati pe server: de un an si ceva poate aproape 2 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: acum sincer in ultima perioada nu am prea jucat pentru ca am tot umblat la policlinica cu arsurile de pe corp 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 4 banuri,2-3 war-uri(un ban sincer mi sa dat putin pe nedrept pt ca am o boala mai anume..am incercat sa vorbesc cu Bestialu sa vad daca se sterge dar din pacate ramane)
  • ID-ul din joc: 54714
  • Averea detinuta in joc: un milion pe card,ceva motoare si anumite masini de la clasa C si B daca nu gresesc+o casa in zona paleto
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: nu stiu daca e diferit,dar cred ca mai mult as sta in Noclip sa observ anumite ropleplay uri si daca se fac greseli in ele,as atentiona oamenii care stau fara tricou/bluza pe ei(in viata reala nu cred ca ai umbla dau un exemplu in Mall fara tricou pe tine..iar daca sunt oamenii de genul pai inseamna ca au probleme) as atentiona oamenii care poarta set de oxigen fara costumul special pt set. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  verifica jucatori de x mouse la peste sau oriunde altundeva(sper ca nu gresesc programul) tickete,ce am mai observat da 4 war uri la hackeri sa ia ban automat daca nu este nici un grad superior sa ii dea ban permanent,condusul Non Roleplay,verifica jucatorii daca fac Bug abuse(exemplu: nu stiu daca sa rezolvat dar acum ceva timp am reclamat un bug la setul de scafandru care il purtai non stop fara sa se duca acele 60 de minute. Pe scurt daca dadeai comanda sa vezi timpul la setul de oxigen iti venea notificare ca nu l porti dar tu puteai sa stai sub apa fara sa mori) atentionarea jucatorilor care trag cu ak-ul si in timpul asta foloseste bandaj. Sunt sigur ca mai sunt o gramada de exemple cu ce se ocupa un Helper dar din pacate nu mi vin acuma. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Folosesc OBS la majoritatea jocurilor
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Edited by By Scorpion
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share