Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Habib Kareem [ Syntexx7 / ID: 50312 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Targoviste
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, deoarece sunt un baiat serios cu capul pe umeri, care poate intelege si caterinca cand este nevoie. Incerc mereu sa ajut oamenii cat mai mult posibil si sa fiu de folos tuturor. Pot fii destul de activ si implicat in aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alex, am varsta de 17 ani , sunt din orasul Targoviste, Judetul Dambovita. Sunt un baiat la locul lui, care ii place seriozitatea si munca. In general ma integrez foarte rapid in orice tip de grup, chiar cu o reputatie buna si sunt vazut ca un baiat calm cu simtul umorului. Nu mi plac oamenii care si iau "GRADE" cu mine sau se cred mult mai presus decat mine. Urasc sa fiu vorbit pe la spate sau tradat. Sunt foarte focusat pe ceea ce fac si cand am o opinie, mi o sustin pana la capat cu argumente.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Habib Kareem
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): syntexx
  • Ore jucate pe server: 1.090 ore
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn (19/02/2023) 
  • ID-ul din joc: 50312
  • Averea detinuta in joc: 1-2kk
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa inteleg cat mai mult oamenii, sa dezvolt roleplay-urile si sa fiu cat mai de folos comunitatii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper are atributia de a ajuta jucatorii atat pe server cat si pe discord. La un ticket sa incerce sa se faca cat mai inteles si sa nu fie mereu pus doar pe sanctionat. Sa lase favorizarile/prieteniile deoparte si sa si ia functia de membru staff in serios. Sa raporteze orice bug mai departe pentru a putea fii rezolvat intr-un timp cat mai scurt si sa combata oameni care incearca sa faca Troll/Bug-uri sau orice altceva ce incalca regulamentul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share