Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Raul Ramirez [ Rauliga / 75722 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Raul
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Rm.Valcea
  • Cu ce va ocupati: Elev , sportiv amator MMA
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie de membru staff pentru ca am o pasiune profunda pentru comunitatea FplayT si pentru experienta jucatorilor. Sunt dedicat sa asigur ca regulile sunt respectate, ca atmosfera este prietenoasa si ca toata lumea se simte binevenita si apreciata. Am experienta in gestionarea situatiilor delicate si in rezolvarea conflictelor, iar dorinta mea sincera este sa contribui la crearea unei experiente de joc pozitive si memorabile pentru toti membrii comunitatii FplayT
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): In descrierea mea , pot spune ca sunt o persoana prietenoasa si empatica, cu abilitati puternice de comunicare si gestionarea situatiilor tensionante. Sunt calm si rabdator in orice circumstanta si sunt mereu deschis sa ascult si sa ajut pe oricine are nevoie de ajutor .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Raul Ramirez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Rauliga 🎱
  • Ore jucate pe server: 780-790
  • De cat timp jucati pe server: Pe server am intrat acum ceva vreme, dar serios am inceput sa ma joc din Decembrie 2023
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-6 ore depinde de zi 
  • Sanctiuni anterioare pe server: - 
  • ID-ul din joc: 75722
  • Averea detinuta in joc: 900k 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, din contra
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): -
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie, as aborda fiecare situatie cu o atitudine proactiva si orientata catre solutii. As incerca sa aduc imbunatatiri continue in gestionarea comunitatii si in rezolvarea problemelor, fiind mereu deschis la feedback si la idei noi. M-as asigura ca fiecare player se simte ascultat, respectat si apreciat, iar deciziile mele ar fi intotdeauna ghidate de dorinta de a imbunatati experienta de joc pentru toti jucatorii
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ghideaza persoanele noi pe server ,  solutioneaza ticketele creeate de playeri , se asigura ca nu se face mixing pe chat , sanctioneaza persoanele ce incalca regulamentul
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share